Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 червня, 20:50:48

Майже всі школи Чернігова з 22 до 24 лютого навчатимуться дистанційно

22.02.2023   14:08Агенцiя

28 шкіл Чернігова з 22 і до 24 лютого перейшли на дистанційне навчання, у трьох школах освітній процес відбудеться у змішаному форматі. Про це Суспільному розповіла заступниця начальника відділу розвитку освіти Інна Дешко.

Як саме відбуватиметься процес навчання кожна школа вирішувала самостійно на педагогічних радах. Змінити формат навчання вирішили через можливі обстріли у ці дні.
"Вчора пройшли по всіх школах педагогічні ради. Більшість шкіл у нас перейшли на дистанційне навчання, але є кілька шкіл, які працюють у змішаному форматі", — сказала Інна Дешко.
Садочки у Чернігові поки працюють у звичному режимі. Рішень ще ніяких не приймали, каже Дешко.
"На сьогодні поки вони працюють. Яким буде рішення щодо подальшої роботи — поки невідомо. Рішення такі приймаються у зв'язку з безпековою ситуацією".

 

suspilne.media

 

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини