Робочий візит начальника Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації Юрія Музики до закладів позашкільної освіти
10 січня 2023 року Юрій Музика, начальник Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації, з робочим візитом відвідав два профільні заклади позашкільної освіти обласного підпорядкування – Чернігівську обласну станцію юних натуралістів та Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді, які є центрами методичної роботи та організаційно-масових заходів за відповідним напрямом.
Під час перебування у Чернігівській обласній станції юних натуралістів з Людмилою Трегубовою, директором закладу, обговорено проблемні питання щодо створення безпекових умов під час організації освітнього процесу, оглянуто матеріально-технічну базу станції. Начальником Управління відвідано еколого-просвітницьку стежку «Природа - наш дім», кабінети біології, лісництва, флористики, кімнату-музей бережливого ставлення до хліба, куточок живої природи, в актовій залі – виставку робіт учасників творчих конкурсів за еколого-натуралістичним напрямом. Також під час гурткового заняття Юрій Музика мав можливість поспілкуватися з вихованцями закладу.
У рамках робочого візиту до комунального позашкільного навчального закладу «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді» з Петром Степовиком, директором закладу, обговорено проблемні питання щодо діяльності Центру в умовах воєнного стану, оглянуто матеріально-технічну базу, а саме: кабінети краєзнавства, психолога, полігон для занять зі спортивного туризму, виставку робіт учасників обласної краєзнавчо-патріотичної акції учнівської молоді «Від роду і до роду збережем традиції народу», відвідано заняття гуртківців у спортивному класі з боулдерінгу.
За відсутності власного укриття відвідані позашкільні заклади уклали угоди про оренду щодо перебування учасників освітнього процесу в перевірених укриттях, що знаходяться поруч.
Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.
На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27
Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.
Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16
Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.