Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 лютого, 22:06:18

Підведено підсумки другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022»

22.12.2022   11:04Агенцiя

Від 05 до 16 грудня відбувся другий тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022» у номінаціях «Мистецтво» та «Інформатика».

Вітаємо лауреата та дипломанта другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022» у номінаціях «Мистецтво» та «Інформатика»!
Маричевська Юлія Ігорівна, учитель музичного мистецтва Прилуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 14 Прилуцької міської ради Чернігівської області, - лауреат другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022» у номінації «Мистецтво».
Юлія Ігорівна важливу роль відводить формуванню ціннісного ставлення до творів мистецтва, розвитку смаків школярів та їх здатності орієнтуватися у мистецькому просторі, що реалізується через активізацію художньо-творчої діяльності, сприймання музичних творів та їх художньо-педагогічний аналіз.
На думку вчителя, опора на знання музичного мистецтва, розуміння сучасних тенденцій його розвитку, орієнтація у стилях і жанрах популярної музики дозволяє їй бути справжнім провідником у безмежному мистецькому середовищі. Її учні отримують задоволення від навчання і з нетерпінням чекають на кожен урок.

Хрол Наталія Петрівна, учитель інформатики загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів фізико-математичного профілю № 12 м. Чернігова, - дипломант всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022» у номінації «Інформатика».
Наталія Петрівна – педагог за покликанням, досконало володіє теорією та методикою викладання інформатики. Високий професійний рівень, знання сучасної дидактики дає їй змогу постійно вдосконалювати освітній процес відповідно до сучасних вимог, зробити його цікавим та ефективним. Вона дає учням ґрунтовні знання з інформатики, формує уміння і навички ефективного використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, виховує культуру мислення та основи інформаційної культури, майстерно поєднує доступність й науковість навчання.
 

Останні новини Чернігівщини

Архітектор з Чилі презентував концепцію відновлення Будинку культури в Іванівці 14:07

Група чилійських архітекторів розробила концепцію майбутнього Будинку культури в Іванівській громаді, зруйнованого під час активних бойових дій. Її презентував Крістіан Віттіг 7 лютого під час чергової онлайн-зустрічі з першим заступником начальника ОВА Костянтином Мегемом.

Кращі з кращих: педагогам області вручили відзнаки конкурсу «Учитель року – 2023» 14:05

Урочистості, присвячені підсумкам першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023», відбулися сьогодні в обласному центрі. Переможців, лауреатів та дипломантів вітали начальник ОВА В’ячеслав Чаус та голова облради Олена Дмитренко.

Чернігівські легкоатлети здобули три нагороди чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 10:15

Четверте загальнокомандне місце виборола команда Чернігівської області на чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 2006-2007 рр.н., який проходив з 02 до 05 лютого 2023 року у м. Києві

У Броварах відбулись змагання Київської області з грепплінг: 9 медалів здобули Чернігівські спортсмени 10:12

У період з 04 до 05 лютого в місті Бровари відбувся чемпіонат Київської області з греплінгу.