Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 лютого, 22:38:34

Підсумки реалізації проєкту «Мир у цифровий час» у Чернігівській області

07.12.2022   14:00Агенцiя

6 грудня 2022 року в Національному університеті «Чернігівська політехніка» громадською організацією «Центр гендерної освіти» було проведено круглий стіл, присвячений підведенню підсумків проєкту «Програма з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні «Мир у цифровий час»».

З вітальним словом до учасників заходу звернулась проректорка з науково-педагогічної  роботи та соціального розвитку НУ «Чернігівська політехніка» Мельник Ольга, яка подякувала ЗСУ та підкреслила, що реалізаціє проєкту стала свідченням синергії  Університету, громадського сектору та влади в напрямку соціальної згуртованості громад та реалізації молодіжних громадських ініціатив.

Результати реалізації проєкту презентували координаторка проєкту в Чернігівській області, завідувачка кафедри філософії і суспільних наук НУ «Чернігівська політехніка» Шакун Наталія, а також амбасадори/ки.

У заході взяли участь Голуб В'ячеслав, заступник директора Департаменту сім'ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації - начальник управління у справах сім'ї та молоді, Нагорна Надія, декан факультету соціальних технологій, оздоровлення та реабілітації НУ «Чернігівська політехніка», Стельмах Оксана, журналістка, інформ-агенція «Чернігівський монітор», Ніколенко-Баєва Анна, голова громадської організації «Асоціація демократичного розвитку», Чепурна Ганна, кандидатка психологічних наук, доцентка кафедри креативних індустрій і соціальних інновацій, керівниця Центру гендерної освіти, Ліхута Олександр, голова Студентської ради НУ «Чернігівська політехніка».

Учасники круглого столу обговорили рекомендації до місцевої влади щодо покращення основ відновлення й імплементації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека», поділилися враженнями від участі в проєкті та баченням механізмів співпраці задля посилення соціальної згуртованості й розширення можливостей молодих лідерів громад в Чернігівській області.
 
Проєкт виконується у співпраці з громадською організацією «Фундація прав людини» та фінансується Інститутом зовнішніх культурних зв’язків (IFA) коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

#PeaceInDigitalEra
#МируЦифровийЧас
#ФундаціяПравЛюдини
#HumanRightsFoundation
#ChePolytech
#ЦентрГендерноїОсвіти

Останні новини Чернігівщини

Архітектор з Чилі презентував концепцію відновлення Будинку культури в Іванівці 14:07

Група чилійських архітекторів розробила концепцію майбутнього Будинку культури в Іванівській громаді, зруйнованого під час активних бойових дій. Її презентував Крістіан Віттіг 7 лютого під час чергової онлайн-зустрічі з першим заступником начальника ОВА Костянтином Мегемом.

Кращі з кращих: педагогам області вручили відзнаки конкурсу «Учитель року – 2023» 14:05

Урочистості, присвячені підсумкам першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023», відбулися сьогодні в обласному центрі. Переможців, лауреатів та дипломантів вітали начальник ОВА В’ячеслав Чаус та голова облради Олена Дмитренко.

Чернігівські легкоатлети здобули три нагороди чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 10:15

Четверте загальнокомандне місце виборола команда Чернігівської області на чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 2006-2007 рр.н., який проходив з 02 до 05 лютого 2023 року у м. Києві

У Броварах відбулись змагання Київської області з грепплінг: 9 медалів здобули Чернігівські спортсмени 10:12

У період з 04 до 05 лютого в місті Бровари відбувся чемпіонат Київської області з греплінгу.