Підсумки реалізації проєкту «Мир у цифровий час» у Чернігівській області
6 грудня 2022 року в Національному університеті «Чернігівська політехніка» громадською організацією «Центр гендерної освіти» було проведено круглий стіл, присвячений підведенню підсумків проєкту «Програма з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні «Мир у цифровий час»».
![](/uploads/33222-m.jpg)
З вітальним словом до учасників заходу звернулась проректорка з науково-педагогічної роботи та соціального розвитку НУ «Чернігівська політехніка» Мельник Ольга, яка подякувала ЗСУ та підкреслила, що реалізаціє проєкту стала свідченням синергії Університету, громадського сектору та влади в напрямку соціальної згуртованості громад та реалізації молодіжних громадських ініціатив.
Результати реалізації проєкту презентували координаторка проєкту в Чернігівській області, завідувачка кафедри філософії і суспільних наук НУ «Чернігівська політехніка» Шакун Наталія, а також амбасадори/ки.
У заході взяли участь Голуб В'ячеслав, заступник директора Департаменту сім'ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації - начальник управління у справах сім'ї та молоді, Нагорна Надія, декан факультету соціальних технологій, оздоровлення та реабілітації НУ «Чернігівська політехніка», Стельмах Оксана, журналістка, інформ-агенція «Чернігівський монітор», Ніколенко-Баєва Анна, голова громадської організації «Асоціація демократичного розвитку», Чепурна Ганна, кандидатка психологічних наук, доцентка кафедри креативних індустрій і соціальних інновацій, керівниця Центру гендерної освіти, Ліхута Олександр, голова Студентської ради НУ «Чернігівська політехніка».
Учасники круглого столу обговорили рекомендації до місцевої влади щодо покращення основ відновлення й імплементації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека», поділилися враженнями від участі в проєкті та баченням механізмів співпраці задля посилення соціальної згуртованості й розширення можливостей молодих лідерів громад в Чернігівській області.
Проєкт виконується у співпраці з громадською організацією «Фундація прав людини» та фінансується Інститутом зовнішніх культурних зв’язків (IFA) коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.
#PeaceInDigitalEra
#МируЦифровийЧас
#ФундаціяПравЛюдини
#HumanRightsFoundation
#ChePolytech
#ЦентрГендерноїОсвіти
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.