Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 травня, 18:50:23

Підсумки реалізації проєкту «Мир у цифровий час» у Чернігівській області

07.12.2022   14:00Агенцiя

6 грудня 2022 року в Національному університеті «Чернігівська політехніка» громадською організацією «Центр гендерної освіти» було проведено круглий стіл, присвячений підведенню підсумків проєкту «Програма з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні «Мир у цифровий час»».

З вітальним словом до учасників заходу звернулась проректорка з науково-педагогічної  роботи та соціального розвитку НУ «Чернігівська політехніка» Мельник Ольга, яка подякувала ЗСУ та підкреслила, що реалізаціє проєкту стала свідченням синергії  Університету, громадського сектору та влади в напрямку соціальної згуртованості громад та реалізації молодіжних громадських ініціатив.

Результати реалізації проєкту презентували координаторка проєкту в Чернігівській області, завідувачка кафедри філософії і суспільних наук НУ «Чернігівська політехніка» Шакун Наталія, а також амбасадори/ки.

У заході взяли участь Голуб В'ячеслав, заступник директора Департаменту сім'ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації - начальник управління у справах сім'ї та молоді, Нагорна Надія, декан факультету соціальних технологій, оздоровлення та реабілітації НУ «Чернігівська політехніка», Стельмах Оксана, журналістка, інформ-агенція «Чернігівський монітор», Ніколенко-Баєва Анна, голова громадської організації «Асоціація демократичного розвитку», Чепурна Ганна, кандидатка психологічних наук, доцентка кафедри креативних індустрій і соціальних інновацій, керівниця Центру гендерної освіти, Ліхута Олександр, голова Студентської ради НУ «Чернігівська політехніка».

Учасники круглого столу обговорили рекомендації до місцевої влади щодо покращення основ відновлення й імплементації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека», поділилися враженнями від участі в проєкті та баченням механізмів співпраці задля посилення соціальної згуртованості й розширення можливостей молодих лідерів громад в Чернігівській області.
 
Проєкт виконується у співпраці з громадською організацією «Фундація прав людини» та фінансується Інститутом зовнішніх культурних зв’язків (IFA) коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

#PeaceInDigitalEra
#МируЦифровийЧас
#ФундаціяПравЛюдини
#HumanRightsFoundation
#ChePolytech
#ЦентрГендерноїОсвіти

Останні новини Чернігівщини

 На Прилуччині поліцейські затримали зловмисника зі зброєю, який вчинив замах на вбивство своєї дружини

На Прилуччині поліцейські затримали зловмисника зі зброєю, який вчинив замах на вбивство своєї дружини 14:54

Співробітники Прилуцького районного відділу поліції затримали 49-річного мешканця Варвинської громади, який в ході сімейної сварки пострілом з гвинтівки поранив дружину. Чоловіка помістили до ізолятора тимчасового тримання.

Хто на Чернігівщині найкращі у «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» — визначать змагання наступного тижня 14:40

З грудня минулого року у Чернігівській області відбулися три етапи спортивних змагань ініціативи Президента України Володимира Зеленського «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»: у межах шкіл, громад та районів.

Ключові показники проєкту «Реконструкція водопроводу по вулиці Квітнева та проспекту Миру від ВНС-4 в м. Чернігів, ураженого внаслідок воєнних дій РФ на території України» 14:37

У Чернігові успішно реалізується грантовий проєкт щодо реконструкції водопроводу по вулиці Квітневій та проспекту Миру. Його здобутки обов’язково будуть використовуватись у майбутньому, оскільки демонструють спроможність міста та досвід співпраці з міжнародними партнерами, для залучення подальшої міжнародної технічної допомоги та інвестицій.

Стратегія розвитку області, напружена ситуація з податковою та медична галузь – на порядку денному Громадської ради 12:04

Чотири звернення розглянули сьогодні на засіданні Громадської ради, участь у якому взяв перший заступник голови Чернігівської ОДА Костянтин Мегем.

Що насправді відбувається з громадськими перевезеннями Чернігова? - позиція міської ради 10:32

Зручні автобуси середньої і великої місткості, більшість з яких нові й призначені для перевезення маломобільних груп населення, всі курсують за графіком.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини