Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 лютого, 21:35:23

Проведення Всеукраїнського науково-технологічного онлайн хакатону «Розумне та безпечне місто»

23.11.2022   09:39Агенцiя

01-02 грудня 2022 року відбудеться Всеукраїнський науково-технологічний онлайн хакатон «Розумне та безпечне місто» - Національний відбір І Міжнародного науково-технологічного хакатону «Місто майбуття», який проведе КПНЗ «Киівська Мала академія наук учнівської молоді».

Онлайн хакатон продемонструє, як юні науковці, студенти здатні запропонувати рішення поточних проблем сучасного міста, які оцінюватимуть провідні фахівці та експерти з урбаністики та сучасних інформаційних технологій та провідних компаній. Проблемні питання, які будуть запропоновані учасникам, охоплюють місцеві, поточні складнощі, з якими стикаються всі мешканці сучасних міст.

До участі у заході запрошується учнівська молодь віком 13 – 19 років:
    здобувачі освіти закладів загальної середньої освіти 6 – 11 класів;
    здобувачі освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти;
    здобувачі освіти закладів фахової передвищої освіти;
    студенти 1-2 курсів закладів вищої освіти.

Для участі у змаганні учасники повинні мати компетентності:
в галузі інформаційних технологій, програмування, апаратного управління, інженерії.
Кожна команда утворюється на принципах добровільної самоорганізації і повинна налічувати 5-6 учасників.

Подача заявок на участь триває до 28 листопада 2022 року.
Переможці змагань отримають призи та подарунки від організаторів та партнерів заходу. Всі учасники отримають сертифікати про участь. Найкращі розробки отримають також фінансуванняна втілення ідей в життя.

За детальною інформацією щодо участі прохання звертатись до організаційного комітету – Валентин ПРОТОПОПОВ, заступник голови організаційного комітету, керівник Секції «Київ – розумне місто, безпечне для життя»
Відділення «КИЇВ-СТОЛИЦЯ», моб.тел. +38(067) 455-70-94, kyivstolycia@ukr.net .

Телеграм-канал заходу – https://t.me/+15kYAouf8Tg5OTUy.

Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації

Останні новини Чернігівщини

Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01

Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».

Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23

Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.

4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11

День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.