Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 29 листопада, 12:58:52

Чернігівська область: навчання молодого покоління – пріоритетне завдання рятувальників Чернігівщини

10.11.2022   21:36Агенцiя

Щоденно співробітники районних підрозділів Головного управління ДСНС України у Чернігівській області проводять цікаві інформативно-роз’яснювальні заняття в закладах дошкільної та загальної середньої освіти.

    Правильний підхід до навчальної роботи з дітьми є важливим фактором у формуванні культури безпечної поведінки. Тому, рятувальники використовують різноманітні наочні матеріали, відеоуроки та мультфільми, щоб доступною мовою навчити дітей основним правилам пожежної безпеки у побуті, під час відпочинку та у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів.Особлива увага зосереджується на темі мінної безпеки, адже в умовах воєнного стану кожна дитина повинна розуміти яку загрозу становлять вибухонебезпечні предмети та що в жодному разі не можна до них близько підходити, а тим паче брати до рук та гратися.
    Під час зустрічей рятувальники проводять інструктажі для працівників закладів освіти щодо їх дій під час сигналу «Повітряна тривога» та у разі виникнення пожежі. Також для того, аби освітяни могли самостійно нагадувати учням та дошкільнятам основні правила безпеки життєдіяльності, надзвичайники надають їм методичні матеріали: листівки, ігри, загадки та посібники, які були розроблені фахівцями UNICEF спільно з представниками ДСНС України.

ГУ ДСНС України у Чернігівській області


 

Останні новини Чернігівщини

суд визнав недійсними додаткові угоди до договору

суд визнав недійсними додаткові угоди до договору 11:28

За принципової позиції ювенальних прокурорів, Господарський суд Чернігівської області повністю задовольнив позов, поданий в інтересах Новобілоуської сільської ради Чернігівського району, визнав недійсними 5 додаткових угод, укладених до договору про закупівлю палива для закладів освіти, та стягнув із постачальника природного газу до місцевого бюджету майже 300 тис. грн, надмірно сплачених на їх виконання.

  Паперові та електронні рецепти в умовах відключення світла: роз?яснення МОЗ

Паперові та електронні рецепти в умовах відключення світла: роз?яснення МОЗ 11:27

Міністерство охорони здоров’я нагадує, що на період дії воєнного стану лікарі можуть виписувати пацієнтам паперові рецепти на лікарські засоби у разі відсутності світла та зв’язку.

Про Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді»

Про Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді» 11:22

Інститут політико-правових та релігійних досліджень з нагоди відзначення Дня Соборності України проводить Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді» (далі – Конкурс).

Надзвичайні ситуації зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації зареєстровані в області за минулу добу 11:13

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі. Внаслідок цих подій постраждалих осіб не зареєстровано.

Чернігівщина — одна з 6 областей, де вже організовано суспільно корисні роботи в умовах воєнного стану 11:11

Про це та інші актуальні питання запровадження цієї ініціативи на території всієї держави йшлося сьогодні на всеукраїнській онлайн-нараді під головуванням заступника Міністра економіки України Тетяни Бережної. Від Чернігівської області до участі у нараді долучилися заступник начальника ОВА Дмитро Іванов, представники Департаменту економічного розвитку ОВА та Чернігівського обласного центру зайнятості.