Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 9 лютого, 11:07:58

В Менській громаді діти та молодь опанували правила мінної безпеки

04.10.2022   22:30Агенцiя

Понад 120 дітей та молоді Менської громади опанували правила мінної безпеки та підвищили свій рівень обізнаності щодо захисту від вибухових пристроїв.

Експерти ГО «Центр Доброчин» спільно з військовослужбовцями ОК "Північ" ЗСУ провели 4 інформаційні зустрічі "Моя безпека – моя уважність" в селах Дягова, Стольне, Покровське та в місті Мена 28 – 29 вересня 2022 року.

Загалом з початку воєнних дій на Чернігівщині вилучено 44 985 вибухонебезпечних предметів. Чернігівська область нині — одна із найбільш забруднених вибухонебезпечними предметами. Її величезну територію зараз розміновують. Щоб завершити цей процес, саперам можуть знадобитися роки. Діти та молодь – найбільш вразлива категорія.
Діти засвоїли та будуть дотримуватись такого алгоритму дій при виявленні вибухонебезпечного предмету:

1. Якщо ти побачиш якийсь невідомий предмет  —  не підходь!
2. Не чіпай!
3. Обережно відійди назад по тій же дорозі!
4. Повідом про знахідку когось із дорослих або зателефонуй за номером 101 або 102.

На завершення заходів, молодь також отримала  світлоповертаючі елементи - флікери, щоб бути також у безпеці на дорогах у темну пору доби.

#minesafety  #Dobrochyn #IRF #Mena #youth
Захід проводиться ГО «Центр Доброчин» в рамках проєкту "Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО" за підтримки  МФ «Відродження» (Програма «Демократична практика»).

Останні новини Чернігівщини

Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника

Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника 10:51

Поліцейські відділення № 1 (селище Козелець) Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 35-річного чоловіка, причетного до пограбування 73-річної пенсіонерки в селищі Козелець Чернігівського району. За фактом грабежу поліція розслідує кримінальне провадження.

“Bissquit” — триб’ют  “Snarky Puppy” у “Jazz-Кулісі”

“Bissquit” — триб’ют “Snarky Puppy” у “Jazz-Кулісі” 10:50

7 лютого 2026 року глядачі та музиканти джаз-бенду “BissQuit” знову об’єдналися у творчому просторі “Jazz-Куліси”: у залі Чернігівського обласного філармонійного центру вперше у новому році відбувся концерт в рамках проєкту, і присвячений він був творчості видатного американського джаз-ф’южн-бенду “Snarky Puppy”.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:46

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

9 лютого: цей день в Україні і світі

9 лютого: цей день в Україні і світі 08:44

День 1447 Російська агресія - Day 1447 Russian aggression

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21

Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини