Тренінг «Цифровий блогінг у воєнний час»
13-14 вересня 2022 року в «Чернігівській політехніці» відбувся тренінг «Цифровий блогінг у воєнний час».
![](/uploads/32884-m.jpg)
Його мета – ознайомити учасників з особливостями цифрового блогінгу під час війни, обговорити практичні механізми роботи з інструментами цифрової комунікації, розглянути питання інформаційно-психологічних систем (інформування, пропаганда, маніпуліяція, фейки).
Організувала захід ГО «Центр гендерної освіти», яка реалізує проєкт «Програма з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні «Мир у цифровий час» (координаторка проєкту в Чернігівській області - Наталія Шакун), тренерками виступили амбасадорка проєкту Олена Герасименко та редакторка порталу «Чернігівський монітор» Оксана Стельмах. Учасники тренінгу ознайомились з особливостями цифрового блогінгу під час війни, обговорили практичні механізми роботи з інструментами цифрової комунікації, розглянули питання інформаційно-психологічних систем (інформування, пропаганда, маніпуліяція, фейки) та практикувалися у фактчекінгу і грамотному споживанні інформації.
Завдяки майстерності тренерок протягом двох днів студенти/ки «Чернігівської політехніки» та НУ «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка» ознайомились з функціонуванням системи цифрових комунікацій та алгоритмами її роботи, вдосконалили вміння писати текст та створювати візуалізацію, обговорили як реагувати на критику.
Проєкт виконується у співпраці з громадською організацією «Фундація прав людини» та фінансується Інститутом зовнішніх культурних зв’язків (IFA) коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.
#МируЦифровийЧас
#ФундаціяПравЛюдини
#ЧернігівськаПолітехніка
#ЦентрГендерноїОсвіти
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.