Навчальні заклади області, що постраждали від російської агресії, отримають допомогу
Вчора підписано меморандум про співпрацю між Чернігівською ОВА та ГО «Рада зовнішньої політики «Українська призма».
Співпраця передбачатиме передачу для шкіл області комп’ютерів та канцелярського приладдя. Надавачем гуманітарної допомоги є партнер цієї громадської організації – чеський фонд «Nadační fond Děti Ukrajiny» («Благодійний фонд «Діти України»»).
Наразі вантаж вже прямує до України. Канцтовари отримають діти, оселі яких постраждали внаслідок російської агресії, або батьки яких беруть участь у бойових діях. Зокрема, допомогу буде надано учням навчальних закладів, у відновленні яких допомагала «Українська призма» (школи №№35, 14 та 27 м. Чернігова, Количівська ЗОШ Іванівської ТГ Чернігівського району). Комп’ютерну техніку отримають навчальні заклади у 40-кілометровій прикордонній зоні, де навчання проходить в онлайн-режимі, та матеріальна база яких була знищена окупантами.
— Обласна військова адміністрація надає сприяння у вигляді організаційної допомоги для ввезення вантажу. Нашим завданням є забезпечення розподілу допомоги для тих, хто дійсно її потребує, - наголосив перший заступник голови ОДА Костянтин Мегем.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
Екологічне виховання – шлях до збереження природи для майбутніх поколінь: брифінг у Чернігівський ОВА 15:28
Екологічне виховання – один із важливих напрямів діяльності Департаменту екології та природних ресурсів ОДА. Про це сьогодні розповіла заступниця директора Департаменту Віталіна Синіговець на брифінгу в медіацентрі ОВА.
Шукала легкого заробітку в Інтернеті та втратила майже 73 тисячі гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 15:24
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» та викупати віртуальний товар, «дивитися відео і заробляти» тощо.
У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні» 15:19
Відкрили його сьогодні на базі місцевої філії Чернігівського обласного центру зайнятості.
«Гроші ходять за людиною»: у Комарівській громаді реалізується експериментальний соціальний проєкт 15:12
Заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк учора, 11 листопада, перебувала з робочим візитом у Комарівській громаді Ніжинського району.
У січні-жовтні 2025 року на Чернігівщині сплачено 34,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 10:50
До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-жовтні 2025 року сплачено 22 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.