Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 04:55:56

В’ячеслав Чаус у Куликівській громаді: Питання безпеки наших дітей не може мати компромісів

23.08.2022   18:40Агенцiя

Начальник Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус спільно із заступницею Жанною Шерстюк відвідав три заклади освіти у Куликівській громаді: дві школи та дитячий садок.

На порядку денному – наявність та стан укриттів. На жаль, в одній зі шкіл місце, де можна безпечно перечекати тривогу, відсутнє зовсім.  В іншій же є чимале приміщення, однак потрібно попрацювати над вентиляцією та каналізацією.

Місцевий ДНЗ поки не працює, однак його укриття свого часу дало прихисток місцевим жителям. У ньому наразі треба обладнати систему протипожежного захисту. Комісія визнала споруду обмежено працездатною.

    "Облаштовувати укриття в закладах освіти необхідно, незалежно від того, чи підуть сюди діти 1 вересня. Ворожих сусідів, на жаль, ми матимемо завжди. Тож питання безпеки наших дітей не може мати компромісів", – наголосив В’ячеслав Чаус.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.