Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 грудня, 19:23:29

НУ «Чернігівська політехініка» долучилась до відзначення Міжнародного дня молоді

15.08.2022   09:33Агенцiя

12 серпня 2022 року студентська рада НУ «Чернігівська політехніка» підтримала ініціативу Молодіжної ради при Чернігівській ОДА щодо відзначення Міжнародного дня молоді спільно з європейською спільнотою.

Захід відбувся на площі м. Чернігова поруч з дерев’яною сценою, де молодь активно залучала мешканців взяти участь у написанні на прапорах щирих звернень і побажань захисникам і захисницям, також роздавали сувенірну продукцію з українською символікою та проводили збір донатів для ЗСУ.

До заходу долучилася й ГО «Центр гендерної освіти» в рамках Програми з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні «Мир у Цифровий Час» і провели блог-кафе «Молодь – за мир!», модератором якого була Олена Герасименко. Учасники блог-кафе читали вірші, писали побажання нашим захисникам, ділились своїми  власними переживаннями та історіями війни.

 

Захід організовано в рамках проєкту Мир у Цифровий Час, який виконується у співпраці з ГО Фундація прав людини/Human Rights Foundation Ukraine www.uhrf.org за підтримки Інституту зовнішніх культурних зв’язків (IFA) коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини.

Повномасштабне вторгнення армії РФ на територію України спричинило неймовірні страждання, руйнування та переселення мільйонів українців. Але українці, як нескорена і непереможна нація, з перших годин вторгнення доводять і демонструють усьому світові, що добро обов’язково переможе зло! Слава Україні! Героям Слава!

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.