У Ніжині стартував проект «НАЦІОНАЛЬНА ІДЕЯ ГУРТУЄ МОЛОДЬ»
Вчора професор НДУ ім.М.Гоголя Євген Луняк провів лекцію на тему: «Історія Української державності. Відновлення історичної справедливості. Вшанування героїчних сторінок боротьби українського народу проти російських загарбників».
![](/uploads/32595-m.jpg)
Лекція про українську державність стала початком проєкту "Національна ідея гуртує молодь".
- 28 липня, з нагоди Дня Української Державності, на честь і вічну шану Захисників України, з метою консолідації молоді міста Ніжина, формування позицій патріотизму, розуміння важливості захисту всього українського та забезпечення всебічного розвитку учнів та студентів в умовах війни, Молодіжна рада Ніжинської територіальної громади разом з начальником відділу у справах сім’ї та молоді Наталією Березкою розпочали проект «НАЦІОНАЛЬНА ІДЕЯ ГУРТУЄ МОЛОДЬ", - про це повідомили у відділі інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю Ніжинської міської ради.
Наступною складовою проекту буде тема «Багатство і важливість української мови та культури».
Також в рамках проекту допоможуть:
- розвинути навички першої медичної допомоги;
- протистояти стресу та інформаційному тиску в умовах війни;
- відрізняти фейки від правдивої інформації;
- зрозуміти як це бути волонтером;
Запропонують:
- пізнати неосяжний всесвіт ніжинських традиційних ремесел;
- помандрувати найпотаємнішими закутками незвіданого Ніжина;
- взяти участь у цікавому конкурсі «Напиши листа гетьману»;
- зіграти в захопливу інтелектуальну гру та багато цікавого.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.