Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 червня, 02:48:07

У четвірці лідерів: Прилуцька гімназія отримала визнання від Державної служби якості освіти

10.06.2022   11:44Агенцiя

За результатами інституційних аудитів, які протягом 2020-2021 років провела Державна служба якості освіти, Прилуцька гімназія №1 увійшла до четвірки кращих закладів освіти України.

Про це повідомляє Державна служба якості освіти України.

Інституційні аудити пройшли в 338-ми закладах загальної середньої освіти. З-поміж них четверо продемонстрували взірцеві результати: Прилуцька гімназія № 1 ім. Георгія Вороного, НВК № 61 «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів — Техніко-економічний ліцей» м. Дніпро, Харківська гімназія № 116, Початкова школа № 322 Деснянського району міста Києва.

Директор гімназії №1 Олена Рогальова повідомила, що після успішного інституційного аудиту минув рік та акцентувала, що разом із Прилуцьким закладом освіти високу оцінку отримали школи із Києва, Дніпра та Харкова.

«Але назавжди ми залишимося ПЕРШИМИ. Дорогі колеги, шановні батьки, любі діти, ця оцінка - результат нашої спільнодії, синергії бажань та прагнень!», - написала Олена Рогальова.

джерело

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини