Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 червня, 01:50:21

До Чернігівщини заходить міжнародний проєкт зі швидких рішень

09.06.2022   18:10Агенцiя

Технічна підтримка та сприяння в поширенні інформації про потреби області серед міжнародних донорів — топ-пропозиції для Чернігівщини від проєкту «Зміцнення громадської довіри (UCBI III)», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Сьогодні начальник обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус спільно з директором Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОВА Сергієм Болдиревим, заступником начальника Управління освіти і науки ОВА Оленою Соронович, начальником Головного управління ДСНС України в області Романом Гордовим та координатором Єдиного волонтерського центру Олегом Галепою обговорив можливі варіанти співпраці з директором проєкту Ерікою Беркенпас та заступницею — Лінсі Дюпре.

Проєкт «Зміцнення громадської довіри (UCBI III)» не може бути залучений до масштабних інфраструктурних робіт, однак цілком підходить для вирішення нагальних локальних питань. Зокрема, закупівлі обладнання, яке потрібне навчальним закладам, що постраждали внаслідок військової агресії.

«За кілька місяців розпочнеться новий навчальний рік. Дуже сподіваюся, що ми нарешті відійдемо від дистанційної освіти і учні та студенти повернуться до своїх навчальних закладів. Готуватися до цього треба уже сьогодні. А враховуючи наслідки війни, — постраждало дуже багато освітніх установ — завдань та викликів набагато більше. Я вдячний міжнародним партнерам, які готові прийти на допомогу і в цьому питанні», — зазначив В’ячеслав Чаус.

Також мова йшла про технічне забезпечення укриттів та бомбосховищ.

«Ми маємо всі інструменти, щоб реалізовувати наші задумки швидко. Також команда проєкту може допомогти з поширенням інформації про реальні потреби області серед інших донорів», — акцентувала Еріка Беркенпас.

Сьогодні представники проєкту ознайомляться з роботою Єдиного волонтерського центру, відвідають найбільш постраждалі локації в Чернігові та визначать подальший вектор співпраці.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини