Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 червня, 03:21:07

Освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання в області триває

08.06.2022   09:18Агенцiя

Вже у 215 закладах загальної середньої освіти області завершено навчальний рік, у решти 211 — триває освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання.

У м. Чернігові остання дата завершення навчального року — 24 червня.

Свідоцтва про повну загальну середню освіту у цьому навчальному році мають отримати 5447 випускників, з них: 338 будуть нагороджені золотою медаллю, 86 — срібною. Також свідоцтва про базову загальну середню освіту отримають 8903 випускники, з них 570 — з відзнакою.

За оперативними даними освітян, з початку російської агресії за кордон виїхали 12 208 здобувачів освіти з 96 599 учнів 1-11 класів, зокрема 750 випускників 11-х класів та 1113 випускників 9-х класів.

Також в області 4865 учнів навчаються у 13 закладах професійної (професійно-технічної) освіти, які здійснюють підготовку робітничих кадрів з 49 професій. Цього року завершують навчання 2049 учнів. Крім того, разом з професійною освітою повну загальну середню освіту здобувають 849 учнів, з них четверо претендують на отримання документів з відзнакою.

Наразі Міністерство освіти і науки України розробляє Порядок міжвідомчої взаємодії з питань вручення здобувачам освіти, які перебувають за межами України, документів про базову та повну загальну середню освіту, виданих в умовах воєнного стану, надзвичайної ситуації або надзвичайного стану в Україні.

Цього року для проведення національного мультипредметного тесту в області визначено 33 заклади освіти, що відповідають вимогам до пунктів тестування, апаратного та програмного забезпечення. Тестування проходитиме в три сесії: основна (18 липня – 10 серпня), додаткова (16–20 серпня) та спеціальна (12–16 вересня). У поточному році тестування проводитиметься не лише на підконтрольній Україні території, а й у закордонних пунктах 23 держав, затверджених наказом профільного міністерства.

За повідомленням Управління освіти і науки
Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини