Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 липня, 02:59:43

Обласна рада тримає на контролі питання стабільної діяльності закладів освіти Придесення

22.02.2022   10:55Агенцiя

21 лютого, під головуванням першого заступника голови обласної ради Ніни Лемеш відбулася нарада щодо діяльності Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді та вирішення проблемної ситуації, яка склалась довкола гуртожитку, де мешкають його вихованці.

До розмови приєдналися заступник Чернігівського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, депутат обласної ради Вікторія Пекур, начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура та директор «Центру матеріально–технічного та інформаційного забезпечення освітніх закладів» Чернігівської обласної ради Валентин Чеботько, а також директор Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді Чернігівської обласної ради Ганна Коломієць.

Як відомо, влітку минулого року проводилась перевірка Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді на предмет дотримання вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки гуртожитку, балансоутримувачем приміщення якого є Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту.

За підсумками перевірки були виявлені певні недоліки і зауваження, які були усунуті шляхом проведення відповідних ремонтних робіт у приміщеннях, які орендує ліцей. Наразі усі вказані у приписі Головного управління ДСНС в Чернігівській області порушення усунуті і заклад працює у штатному режимі. Принагідно учасники наради обговорили інші актуальні питання діяльності цього провідного навчального закладу Чернігівщини.

Окрему увагу під час розмови приділили проблемі модернізації матеріально–технічної бази Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту відповідно до вимог та приписів ДСНС, яке наразі гостро постає перед керівництвом закладу і органами управління освітою міста і області та потребує невідкладного вирішення.

Крім того, під час наради порушувалось питання щодо пожежної та техногенної безпеки в навчальних закладах Чернігівщини загалом, фінансування професійної (професійно–технічної) освіти та стан прийняття із державної власності цілісних майнових комплексів державних ПТНЗ у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області відповідно до минулорічного рішення сесії обласної ради.

Ніна Лемеш, підсумовуючи нараду, відзначила, що важливо налагодити діалог та об’єднати зусилля обласної ради, облдержадміністрації, територіальних громад і освітян, щоб спільно напрацювати дорожню карту розвитку освіти та виробити алгоритм вирішення нагальних проблем навчальних закладів  регіону.

 
Відділ інформаційного забезпечення
виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини