Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 липня, 14:45:58

У Прилуках стартували безкоштовні курси з української мови

21.02.2022   17:43Агенцiя

19 лютого, напередодні Міжнародного дня рідної мови, у Прилуцькій міській центральній бібліотеці ім. Л. Забашти розпочали роботу безкоштовні курси з української мови для містян.

Навчання провела доктор педагогічних наук, доцент, викладач Прилуцького гуманітарно- педагогічного фахового коледжу ім. І.Франка Наталія Грона.
 
На першому занятті присутні ознайомилися з правилами нового Українського правопису, вивчали і пристрасно обговорювали фемінітиви. А також приділили увагу питанню наголосів у словах.
 
- Як показала перша зустріч, курси з української мови потрібні всім охочим удосконалити свою мову, покращити мовні та мовленнєві вміння, збагатити свій словниковий запас, - зазначається на сторінці Прилуцької міської центральної бібліотеки ім. Любові Забашти.
 
Курси будуть проходити щомісяця у вихідні.
 
- Хто хоче стати відвідувачем курсів, за інформацією може звертатись до працівників бібліотеки. Дати будуть уточнюватись і анонсуватись на сайті закладу та сторінці фейсбук, - повідомляють організатори.

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини