Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 квітня, 17:13:22

У Коропській громаді ремонтуватимуть стадіон та дитячий садочок

17.02.2022   20:54Агенцiя

У Коропі цього року одразу два об’єкти ремонтуватимуться в рамках президентської програми «Велике будівництво».

Йдеться про садок «Дзвіночок» та місцевий стадіон, які під час робочої поїздки сьогодні відвідав перший заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Костянтин Мегем.

Проєкт з капітального ремонту стадіону розрахований на два роки. Фінансуватиметься з Державного фонду регіонального розвитку та місцевого бюджету. Зокрема, цьогоріч з державного бюджету має надійти понад 10 мільйонів гривень. Загальна вартість запланованого — 31 мільйон.

Стадіон з трибунами на 600 місць та спортивний комплекс «Аполон» побудовані ще у 1993 році. Крім легкої атлетики, тут можна займатися футболом, волейболом і тенісом. Передбачається, зокрема, реконструкція 400-метрової бігової доріжки, обладнання секторів для метань і стрибків, осучаснення футбольного поля, а також ремонт трибун з урахуванням норм безбар’єрності. У задумі — оновлення головного корпусу приміщення фізкультурно-оздоровчого комплексу «Аполон», будівництво мініфутбольного поля зі штучним покриттям, мультифункціонального ігрового та баскетбольного майданчиків.

— Після реконструкції стадіон буде сучасним, з майданчиками для занять спорту на різний смак. Адже крім універсального поля, тут будуть додаткові. Обов’язково на всіх етапах робіт — дотримання інклюзивності будівель та споруд. Проєкт також передбачає благоустрій прилеглої території. Загалом в області цьогоріч заплановано відновити п’ять подібних об’єктів. Здати в експлуатацію коропський стадіон плануємо наступного року, — прокоментував Костятин Мегем і додав, що є певні моменти у проєктно-кошторисній документації, які в ході реалізації будуть відкориговані.

Наразі ж Управління капітального будівництва ОДА детально вивчає проєктно-кошторисну документацію по всім проєктам, вносяться відповідні корективи, щоб у результаті жителі громад отримували якісні інфраструктурні об’єкти.

 
Якщо безпосередні роботи на стадіоні в Коропі ще не стартували, ремонт закладу дошкільної освіти «Дзвіночок» триває з 2018 року. Тут залишилося довести до ладу фасад та прилеглу територію. Проєкт також увійшов до цьогорічного списку програми «Велике будівництво».
 
Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

 Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України

Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34

З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09

На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.

 Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів

Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52

Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.