Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 листопада, 05:36:59

Піротехніки провели профілактичні заняття серед учнів

16.02.2022   08:57Агенцiя

15 лютого фахівці групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно рятувального загону спецпризначення Головного управління ДСНС України у Чернігівській області разом з представниками Патрульної поліції Чернігівщини провели інформаційно-пізнавальний урок для учнів Чернігівського ліцею № 32.

Сапери ДСНС за допомогою наочних макетів боєприпасів розповіли підростаючому поколінню основні заходи при виявленні вибухонебезпечних і підозрілих предметів та наслідки необережного поводження з ними, чим вони небезпечні, а також алгоритм дій у разі їх виявлення. Крім того, розповіли про свою роботу по знешкодженню вибухонебезпечних предметів, відповіли на запитання. Також діти мали змогу спробувати себе у ролі піротехніка одягнувши бронежилет та каску.

Патрульні в свою чергу нагадали правила дорожнього руху та правила поведінки у місяцях масового скупчення людей.

По завершенню заходу фахівці кожної із служб надали підростаючому поколінню пам'ятки із заходами безпеки та інструкціями першочергових дій у надзвичайних ситуаціях.

 

ГУ ДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50

31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48

Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43

Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39

Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини