Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 вересня, 14:18:01

У Чернігові вперше провели інституційний аудит школи. Перевірили ЗЗСО №25

14.02.2022   11:04Агенцiя

У чернігівській школі № 25 завершився позаплановий інституційний аудит. Це перший подібний досвід для шкіл Чернігова. Експерти протягом тижня перевіряли заклад освіти та виявляли його слабкі сторони та потенціал.

Оцінювання здійснюється по чотирьом напрямкам: перевірка освітнього середовища, педагогічної діяльності, управлінських процесів та оцінювання учнів.

В рамках карантинних обмежень інституційні аудити відбуваються за ініціативою керівника або засновника закладу освіти. Тут ініціаторкою стала директорка школи. Наталія Кириленко є освітнім експертом та раніше вже брала участь у проведенні інституційного аудиту в області. Тому до перевірки у школі готувалися заздалегідь. Проводили самооцінювання. Разом з вчителями аналізували роботу, робили висновки та давали рекомендації.

Інституційний аудит здійснюють 7 експертів. Троє - це представники державної служби якості освіти і ще четверо - це директори шкіл та сертифіковані вчителі. Представники державної служби якості освіти працювали з документацією школи, освітяни відвідували заняття та аналізували освітній процес.

Важливою є думка усіх учасників освітнього процесу. Тому у рамках інституційного аудиту також проводять анонімне опитування батьків, педагогів та учнів старше 14 років. Так як навчальний заклад № 25 є школою першого ступеня і тут навчаються лише учні початкових класів, то анкетування останніх не проводилося. Вчителі ж перевірку сприйняли позитивно.

За результатами перевірки закладу освіти буде присвоєна одна з 4-х оцінок, а саме початковий, середній, достатній чи високий рівень. Висновок та рекомендації експертна комісія надасть упродовж 15 робочих днів. Загалом це 21 інституційний аудит для Чернігівської області.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

23 вересня - цей день в Україні та в світі

23 вересня - цей день в Україні та в світі 11:31

ДЕНЬ 577 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 577 RUSSIAN AGRESSION

На Чернігівщині відкрили два "Класи безпеки" 16:41

22 вересня у Прилуцькому та Ніжинському районах відкрили “Класи безпеки”.

Набір учасниць на програму відновлення та створення малого бізнесу в Чернігівській області

Набір учасниць на програму відновлення та створення малого бізнесу в Чернігівській області 16:38

Для мешканок Чернігівської області, які повернулися, та жінок–внутрішньо переміщених осіб ГО «Жіночий консорціум України» оголошує старт програми з відновлення та створення малого бізнесу. До програми можуть долучитися мешканки приймаючих громад Комарівської, Крутівської, Вертіївської та Остерської ОТГ та м. Чернігів та жінки-ВПО, котрі проживають у цих громадах.

Перший сертифікат в області на придбання житла за програмою «єВідновлення» уже сформовано, другий – на підході 16:25

Першими впоралися з цим Михайло-Коцюбинська та Кіптівська громади відповідно. Загальна ж кількість заяв за зруйноване житло – 216, з них – 56 у роботі. Про це розповів сьогодні під час брифінгу в медіацентрі ОВА в. о. начальника Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.

 Кампанія з довакцинації дітей проти кору: чому важливо зробити щеплення

Кампанія з довакцинації дітей проти кору: чому важливо зробити щеплення 16:02

Спалахи кору в Україні циклічні й відбуваються в середньому кожні 4-5 років. Вони стаються через те, що діти пропускають планові щеплення і в суспільстві накопичується кількість людей без імунітету.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини