Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 липня, 13:35:02

Як працюватимуть школи з 14 лютого

11.02.2022   16:26Агенцiя

Через високий рівень захворюваності на Covid, грип та ГРВІ низка шкіл Чернігова залишається на дистанційній формі навчання. Таке рішення прийнято педрадами.

За інформацією управління освіти міської ради, нині онлайн навчаються всі учні 1-11 класів у школах  № 4 та № 16.  Продовжують здобувати освіту дистанційно учні 5-11 класів у школах № 1, 3, 5, 7, 9, 13, 21, 22, 28, 29, 35. Початкові класи в цих закладах навчаються в очному режимі.
Усі інші заклади загальної середньої освіти працюють у звичному форматі, за виключенням класів, які продовжують перебувати на самоізоляції.
Епідситуацію в школах продовжують відслідковувати. У разі її загострення, адміністрації будуть приймати рішення відповідно до рекомендацій, зазначених у протоколі міської комісії ТЕБ та НС від 25 січня 2021 року.
 

ТРК Новий Чернігів

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини