Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 вересня, 14:10:02

129 магістрів Академії Державної пенітенціарної служби отримали дипломи

09.02.2022   08:51Агенцiя

4 лютого, у конференц-залі Чернігівської обласної ради відбувся урочистий захід з нагоди випуску магістрів Академії Державної пенітенціарної служби.

Привітати випускників прийшли Головнокомандувач ЗС України генерал-лейтенант Валерій Залужний, перший заступник голови Чернігівської обласної ради Ніна Лемеш, керівництво та професорсько-викладацький склад Академії.

Дипломи про закінчення другого (магістерського) рівня вищої освіти отримали 129 випускників за спеціальністю «Право», «Психологія», «Правоохоронна діяльність», серед них 7 – з відзнакою в навчанні.

Першим до випускників звернувся ректор Академії Олексій Тогочинський: «Сьогодні перед вами постають нові життєві обрії. Немає сили могутнішої, ніж знання, а людина озброєна вмінням їх застосовувати, це вже професіонал з великої літери. Прагніть скрізь у своїй подальшій службі на благо Української держави приймати правильні, життєво важливі рішення та сповна використовувати знання і практичні вміння, здобуті в Академії. Досягнувши службових та кар’єрних успіхів, намагайтеся не розгубити людяність і пам’ятайте вашу Альма-матір».

З напутнім словом до випускників звернувся Головнокомандувач ЗС України Валерій Залужний: «Тепер ваш життєвий і професійний шлях залежить тільки від вас – від ваших знань і вмінь, здобутих в Академії, від вашого ставлення до справи і до обраної професії. Тепер саме ви будуватимете ту країну, в якій будете жити ви, ваші сім’ї, ваші діти. Бажаю вам сил, віри у світле майбутнє, мужності на захисті України». Також Валерій Залужний подякував ректорові Академії та професорсько-викладацькому складу за професіоналізм у підготовці кадрів для Збройних Сил України на кафедрі військової підготовки.

«Ви сьогодні підбиваєте певні підсумки, і це надважлива сходинка вашого життєвого шляху. Хочу вас привітати з отриманням дипломів і бажаю з гордістю носити звання магістра Академії, використовувати та примножувати здобуті знання, закріпити їх на практиці та завжди прагнути до звершень. Успіхів вам у роботі!» – зазначила Ніна Лемеш.

Завершальним акордом урочистостей стала фотосесія магістрів з почесними готями та спілкування у неформальній атмосфері.

Академія ДПтС

Останні новини Чернігівщини

23 вересня - цей день в Україні та в світі

23 вересня - цей день в Україні та в світі 11:31

ДЕНЬ 577 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 577 RUSSIAN AGRESSION

На Чернігівщині відкрили два "Класи безпеки" 16:41

22 вересня у Прилуцькому та Ніжинському районах відкрили “Класи безпеки”.

Набір учасниць на програму відновлення та створення малого бізнесу в Чернігівській області

Набір учасниць на програму відновлення та створення малого бізнесу в Чернігівській області 16:38

Для мешканок Чернігівської області, які повернулися, та жінок–внутрішньо переміщених осіб ГО «Жіночий консорціум України» оголошує старт програми з відновлення та створення малого бізнесу. До програми можуть долучитися мешканки приймаючих громад Комарівської, Крутівської, Вертіївської та Остерської ОТГ та м. Чернігів та жінки-ВПО, котрі проживають у цих громадах.

Перший сертифікат в області на придбання житла за програмою «єВідновлення» уже сформовано, другий – на підході 16:25

Першими впоралися з цим Михайло-Коцюбинська та Кіптівська громади відповідно. Загальна ж кількість заяв за зруйноване житло – 216, з них – 56 у роботі. Про це розповів сьогодні під час брифінгу в медіацентрі ОВА в. о. начальника Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.

 Кампанія з довакцинації дітей проти кору: чому важливо зробити щеплення

Кампанія з довакцинації дітей проти кору: чому важливо зробити щеплення 16:02

Спалахи кору в Україні циклічні й відбуваються в середньому кожні 4-5 років. Вони стаються через те, що діти пропускають планові щеплення і в суспільстві накопичується кількість людей без імунітету.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини