Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 11 грудня, 22:04:22

Про проєкт "Я –Медіа" на Чернігівщині у січні

07.02.2022   09:58Агенцiя

У січні в рамках міжнародного проєкту «Я-Медіа» відбулася зустріч у блог-кафе на актуальну тематику "Арт-терапія як засіб комунікації та налагодження діалогу в місцевих громадах".

Великий арт-терапевтичний досвід модераторки блог-кафе Ольги Тимченко - кандидата психологічних наук, доцента, керівниці Чернігівського осередку ВГО «Арт-терапевтична асоціація» - дозволив учасникам на практиці відчути потужну силу арт-терапії як засобу  комунікації, гармонізації внутрішнього світу, зцілення та самопізнання. Позитивний арт-терапевтичний простір вдалося дуже швидко сформувати за допомогою активної інтерактивної взаємодії та використання  метафоричних асоціативних карт «Джерело». Майбутні  блогери мали можливість під час роботи в групах за авторською методикою фототерапії потренувати  навички конструктивної комунікації, емпатії  та співпереживання, висловити  свої емоції, відшукати нові ресурси і  можливості для гармонізації психоемоційного стану, самоактуалізації і групової ідентифікації.
 Саме такі зустрічі дають натхнення, а також дозволяють краще зрозуміти себе і своє місце  у цьому світі, розвинути  вміння слухати і чути інших, досягати консенсусу та взаєморозуміння. Дякуємо модераторці Ользі Тимченко   за високий професіоналізм та практичні поради, а всім учасникам за позитив, невимушену атмосферу спілкування, відкритість та обмін думками.
У січні  в рамках менторської програми було створено ютуб-канал Анастасії Стеченко «Не нудна сам∞світа» на платформі YouTube.  

Продовжувалося наповнення раніше створених темативний авторських  ютуб-каналів «Дискримінація та людство» Крес Наталії, «Блог гендерної сили» Анастасія Кальян,  «Корупція, чи не так?» Максима Щербініна, «Домашнє насильство»  Валентини   Карповець.

Ще в  2022 році  заплановано 4 блог-кафе, зустрічі з естонськими партнерами та підведення підсумків менторської програми.  Слідкуйте за анонсами, долучайтесь до проєкту та скористайтеся можливістю вчасно сформувати  корисні медійні навички та розвинути свої лідерські якості.  
Познайомитися з тематичними блогами, створеними відео та постами учасників проєкту можна:
- у відкритій групі проєкту «Я-Медіа» за покликанням https://www.facebook.com/groups/409503520906838;
- в Телеграм-каналі проєкту «Я-Медіа» в Чернігівській області https://t.me/ChernihivIamMedia;
- на Чернігівській блогосфері https://blog.stu.cn.ua/category/ja_media/.
Основна тематика блогів стосується  проблем дискримінації, домашнього насильства, лідерства, гендерної рівності, боротьби з корупцією, дистанційної освіти під час карантину, екологічних проблем, булінгу, розвитку соціальних мереж,  ролі відіоблогінгу  у вирішенні соціальних проблем та розбудові громад.
Проєкт реалізується НУ “Чернігівська політехніка” у співпраці з ГО “Фундація прав людини” та Університету м. Тарту (Естонія). Проєкт фінансується коштами Міністерства закордонних справ Естонської Республіки.
 

Останні новини Чернігівщини

Учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни та члени їхніх сімей мають унікальну можливість реалізуватися в бізнесі 16:28

Кошти на його створення або розвиток можна отримати за програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» урядовогопроєктуєРобота.

Чернігівські лікарні потребують донорської крові 3 та 4 груп з позитивним резус-фактором

Чернігівські лікарні потребують донорської крові 3 та 4 груп з позитивним резус-фактором 13:52

Станом на 11 грудня по всій Україні стабільною лишається потреба у донорах усіх груп крові. Про це повідомляє платформа ДонорUA у своєму дописі на Facebook.

Колишню керівницю "Чернігівгазу" Аллу Ярову взяли під варту із заставою у 110 мільйонів гривень 13:48

Колишній керівниці "Чернігівгазу" Аллі Яровій обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із заставою у 110 мільйонів гривень за підозрою у привласненні, розтраті та відмиванні майна.

Подвійний ювілей Миколи Борща 13:46

75-річний ювілей і 60-річчя творчої діяльності заслужений працівник культури України, головний хормейстер Капели бандуристів ім. О.Вересая Микола Борщ відзначив великою концертною програмою “Зорепадом летять роки”.

Допомогу при народженні дитини отримають ще 88 сімей

Допомогу при народженні дитини отримають ще 88 сімей 12:16

Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримають ще 88 мешканок, які зареєстровані і наразі перебувають у Чернігові. Загальна сума виплат — 715 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини