Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 липня, 15:11:24

Про проєкт "Я –Медіа" на Чернігівщині у січні

07.02.2022   09:58Агенцiя

У січні в рамках міжнародного проєкту «Я-Медіа» відбулася зустріч у блог-кафе на актуальну тематику "Арт-терапія як засіб комунікації та налагодження діалогу в місцевих громадах".

Великий арт-терапевтичний досвід модераторки блог-кафе Ольги Тимченко - кандидата психологічних наук, доцента, керівниці Чернігівського осередку ВГО «Арт-терапевтична асоціація» - дозволив учасникам на практиці відчути потужну силу арт-терапії як засобу  комунікації, гармонізації внутрішнього світу, зцілення та самопізнання. Позитивний арт-терапевтичний простір вдалося дуже швидко сформувати за допомогою активної інтерактивної взаємодії та використання  метафоричних асоціативних карт «Джерело». Майбутні  блогери мали можливість під час роботи в групах за авторською методикою фототерапії потренувати  навички конструктивної комунікації, емпатії  та співпереживання, висловити  свої емоції, відшукати нові ресурси і  можливості для гармонізації психоемоційного стану, самоактуалізації і групової ідентифікації.
 Саме такі зустрічі дають натхнення, а також дозволяють краще зрозуміти себе і своє місце  у цьому світі, розвинути  вміння слухати і чути інших, досягати консенсусу та взаєморозуміння. Дякуємо модераторці Ользі Тимченко   за високий професіоналізм та практичні поради, а всім учасникам за позитив, невимушену атмосферу спілкування, відкритість та обмін думками.
У січні  в рамках менторської програми було створено ютуб-канал Анастасії Стеченко «Не нудна сам∞світа» на платформі YouTube.  

Продовжувалося наповнення раніше створених темативний авторських  ютуб-каналів «Дискримінація та людство» Крес Наталії, «Блог гендерної сили» Анастасія Кальян,  «Корупція, чи не так?» Максима Щербініна, «Домашнє насильство»  Валентини   Карповець.

Ще в  2022 році  заплановано 4 блог-кафе, зустрічі з естонськими партнерами та підведення підсумків менторської програми.  Слідкуйте за анонсами, долучайтесь до проєкту та скористайтеся можливістю вчасно сформувати  корисні медійні навички та розвинути свої лідерські якості.  
Познайомитися з тематичними блогами, створеними відео та постами учасників проєкту можна:
- у відкритій групі проєкту «Я-Медіа» за покликанням https://www.facebook.com/groups/409503520906838;
- в Телеграм-каналі проєкту «Я-Медіа» в Чернігівській області https://t.me/ChernihivIamMedia;
- на Чернігівській блогосфері https://blog.stu.cn.ua/category/ja_media/.
Основна тематика блогів стосується  проблем дискримінації, домашнього насильства, лідерства, гендерної рівності, боротьби з корупцією, дистанційної освіти під час карантину, екологічних проблем, булінгу, розвитку соціальних мереж,  ролі відіоблогінгу  у вирішенні соціальних проблем та розбудові громад.
Проєкт реалізується НУ “Чернігівська політехніка” у співпраці з ГО “Фундація прав людини” та Університету м. Тарту (Естонія). Проєкт фінансується коштами Міністерства закордонних справ Естонської Республіки.
 

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини