Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 липня, 03:00:19

Внесені зміни до територій обслуговування трьох шкіл Чернігова

03.02.2022   17:00Агенцiя

Сьогодні, 3 лютого, на засіданні виконкому Чернігівської міської ради були прийняті зміни до рішення від 4 березня 2021 року № 113 «Про облік дітей дошкільного, шкільного віку та учнів», які стосуються закріплених для набору до 1-2 класів територій обслуговування школи №3, колегіуму №11 і ліцею №32.

Зміни спричинені прогнозованим збільшенням контингенту учнів 1-х класів Чернігівського колегіуму № 11 і введенням в експлуатацію новобудов.

    - Неподалік школи №3 введені в експлуатацію два нових корпуси житлової забудови. Оскільки діти, які проживають у будинку, мають першочергове право на зарахування до третьої школи, то таке ж право тепер мають і діти, які проживають у зведених двох нових корпусах цього будинку. А по вул. Козацькій, це мікрорайон 11-го колегіуму, у зв'язку з прогнозованим збільшенням контингенту перших класів у цьому навчальному закладі, відбувся наступний перерозподіл: тепер за учнями, які проживають на парному боці вулиці, закріплено першочергове право на зарахування до 11 колегіуму, а за учнями, які проживають на непарному боці вулиці - до 32 ліцею, - прокоментував проєкт рішення при обговоренні на виконкомі начальник Управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.

Він наголосив, що місто має заздалегідь передбачати і прогнозувати технічні можливості та потужності навчального закладу - скільки класів може бути відкрито та скільки прогнозовано буде дітей у мікрорайоні, яких необхідно буде першочергово зарахувати у цей навчальний заклад. Наприклад, згідно з опитуванням, яке нещодавно провело Управління освіти, кількість дітей, яких батьки хочуть віддати до 11 колегіуму - 264. Але заклад може прийняти максимум 210 першокласників, це сім перших класів.

Батьки мають право подавати заяви на вступ своєї дитини до будь-якої школи міста. Але першочергово кожна школа зобов'язана прийняти дітей зі своєї території обслуговування. Решта бажаючих можуть бути прийняті на вільні місця.


 

     


 

Прес-служба Чернігівської міської ради
 

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини