Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 липня, 02:05:09

Учні всіх шкіл Чернігова навчатимуться дистанційно до 4 лютого

01.02.2022   15:43Агенцiя

Зважаючи на невтішні дані про кількість захворілих дітей та працівників закладів загальної середньої освіти, педагогічними радами всіх шкіл міста прийняте рішення про продовження навчання з використанням дистанційних технологій для всіх класів до 4 лютого включно.

Про це щойно повідомив начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

- Продовжуємо здійснювати моніторинг рівня захворюваності серед закладів загальної середньої освіти. Маємо надію, що найближчим часом ситуація покращиться і діти зможуть повернутися до звичного формату навчання, - написав він.

Попередньо це питання обговорювалося сьогодні на щотижневій розширеній нараді в міській раді.

Керівник міського управління освіти доповів, що наразі високі показники захворюваності спостерігаються як серед дітей, так і серед працівників закладів освіти. Станом на 31 січня загалом хворіє 279 педагогів, з них 101 – з підтвердженим COVID-19.

За його словами, вчора відбулася нарада з директорами, де вирішували, як надалі працювати, дивилися ситуацію по обласним центрам і по Україні в цілому. На нараді вирішили керуватися рішенням міської комісії ТЕБ та НС, а саме: приймати рішення про відновлення освітнього процесу в залежності від ситуації в окремих закладах. Це стосується учнів усіх класів. Також зважати на можливість забезпечення кадрового потенціалу.

- Якщо вчителі не хворітимуть, якщо є відповідна кількість дітей, які можуть відвідувати уроки,– то заняття проводитимуться в очному режимі. За рішенням комісії, фактично, якщо третина дітей хворіє, то в обов’язковому порядку клас має йти на дистанційне навчання, - виклав він спільну думку директорів шкіл.

Василь Білогура додав, що дошкільні заклади освіти наразі працюють у звичайному режимі. В окремих випадках, де підтверджується захворюваність, групи відправляються на самоізоляцію. На сьогодні на самоізоляції знаходяться 14 груп, проте спостерігається високий темп захворюваності серед співробітників, тому у дитсадках також можливе окреме призупинення освітнього процесу.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко висловив прохання знайти оптимальне рішення щодо організації навчання, оскільки зараз спостерігається значне зростання захворюваності, й навіть не йдеться про можливе зниження.

- Прошу, щоб це був зважений крок, щоб потім через три дні не довелося знову все закривати. Також у мене прохання: мінімізувати інші мотивації і при визначенні очного чи дистанційного навчання – дивитися саме на поширення захворюваності, - зауважив він на нараді.

Остаточне рішення щодо продовження дистанційного навчання до кінця тижня прийняте після одержання управлінням свіжих даних про кількість хворих зі всіх шкіл міста.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини