Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 травня, 12:21:34

В Чернігові підбито підсумки міського екологічного конкурсу

20.11.2012   12:42Агенцiя

Серед учнів 8-9 класів загальноосвітніх шкіл м. Чернігова відбувся міський конкурс «Вчимося жити на Землі».

Захід об’єднав роботи 30 молодих людей, з яких представники 12 кращих робіт змагались за остаточну перемогу. Молоді люди в презентаціях робіт запропонували свій погляд у вирішенні сучасних екологічних проблем, запропонували можливості застосування цього досвіду в Чернігівській області.

Метою конкурсу стало виховання  відповідальності людини, молоді перед теперішніми і прийдешніми поколіннями за ставлення до природи, навколишнього середовища. Поглиблення знань про глобальні кліматичні зміни на Землі та небезпеку кліматичних катастроф, що загрожують людству у майбутньому. А також допомога у формуванні основних уявлень про наслідки діяльності людини на Землі.

Організаторами-партнерами виступили навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області, науково-методичний центр відділу освіти міської ради, Державне управління охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області, Чернігівська обласна бібліотека для дітей ім. Островського.

Переможці отримали грамоти та підбірки екологічної  літератури (буклети про природно-заповідний фонд Чернігівщини та календарі) від обласного Держуправління охорони навколишнього природного середовища. Бібліотеці ім. Островського презентовано регіональні Доповіді про стан довкілля.


Наталія Радченко

 

Останні новини Чернігівщини

Прилуцький район: під час ліквідації пожежі житлового будинку врятовано дві людини

Прилуцький район: під час ліквідації пожежі житлового будинку врятовано дві людини 10:54

26 травня о 23:53 до Служби порятунку "101" у Прилуцькому районі надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку в с.Онищенків, що за 12 км від райцентру.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:45

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк 10:11

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко 26 травня представив активу Ріпкинського району нову очільницю Ріпкинської райдержадміністрації – Людмилу Позняк.