Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 квітня, 03:37:12

Як журналістам Чернігівщини взяти участь у освітній медіа-школі з питань відновлюваних джерел енергії

13.01.2022   08:04Агенцiя

Заняття проходитимуть 27 січня, 3 лютого та 10 лютого 2022 року з 15:00 до 18:00 у рамках трьох одноденних тренінгів в режимі онлайн на платформі ZOOM.

Участь безкоштовна. Кількість місць обмежена - 20 учасників. По завершенню усі учасники отримають сертифікати міжнародного зразка від USAID, підручники та роздаткові матеріали.

Заявники на участь у школі мають заповнити реєстраційну анкету он-лайн за посиланням: https://forms.gle/U1fkHuDovvymP7xs9
Заявки на участь приймаються до 23:00 25 січня 2022 року. Запрошення та посилання на zoom-платформу для участі будуть надіслані заздалегідь.

У програмі медіа-школи:
- Відновлювана енергія. Світовий тренд. Кліматична проблема.
- Види ВДЕ. Фотовольтаїка. Біоенергетика. Геліотермальні станції. Малі ГЕС. Геотермальна енергетика. Інші види відновлювальної енергії (приливні, хвильові).
- Види ВДЕ в Україні (регіони, види).  
- Розвиток ВДЕ у світі. Статистика. Динаміка.
- Законодавство ЄС. Стратегія України щодо розвитку виробництва електроенергії з ВДЕ. “Зелений перехід 2050”. Нормативні акти, які регламентують роботу ВДЕ в Україні.
- Організації та установи, які регулюють енергоринок України.
- Електроенергетична система України. Особливості Об’єднаної енергетичної системи України (ОЕСР). Структура енергетичного ринку України. Доля атомної, теплової, гідравлічної, “зеленої” енергії. Вплив на оточуюче середовище.
- Ринок електричної енергії. Структура та розвиток. Споживачі енергії. RAB-регулювання. Трансформація. “Зелений тариф”. Аукціони.
- Розподіл енергії ВДЕ. Підключення ВДЕ до електричних мереж.
- Інтеграція ВДЕ у електричну мережу України. Зони ВДЕ. Моделювання генерації.
- Вплив ВДЕ на режими електричних мереж. Прогнозування генерації.
- Прос’юмери. Віртуальні станції (MicroGrid). Технологія Smart Grid («розумні мережі»). Технології зберігання енергії (Energy Storage).
- Фінансування розвитку ВДЕ. Вартість технологій ВДЕ. Ціна електроенергії ВДЕ у світі та Україні. Динаміка. Тренди. Фінансування ВДЕ у світі та в Україні. Проєктні показники.

Експерти-лектори медіа-школи:
● В’ячеслав Комар – доктор технічних наук, доцент кафедри електричних станцій та систем Вінницького національного техуніверситету, лауреат премії Президента України для молодих вчених.
● Сергій Кравчук – кандидат технічних наук, експерт ринку електроенергії в Україні. Розробка законодавчих та регуляторних актів для повноцінної роботи ринку електроенергії.
● Віктор Дядькович – голова правління Громадської спілки «Кластер «Енергетичний пул».

Із додатковими запитаннями звертайтесь за адресою: vinpclub@gmail.com
Контактні особи: Наталія Болховська – (050) 193-24-23, Світлана Шевчук – (067) 892-00-08, Вікторія Сидорова – (066) 304-89-87
Грантова ініціатива «Освіта з питань відновлювальних джерел енергії для регіональних журналістів» реалізується "Вінницьким прес-клубом" за підтримки USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ).

Останні новини Чернігівщини

 150 мільйонів гривень держсубвенції на ремонт та будівництво укриттів у школах Чернігівщини: подати заявку можна вже сьогодні

150 мільйонів гривень держсубвенції на ремонт та будівництво укриттів у школах Чернігівщини: подати заявку можна вже сьогодні 17:03

Наш регіон – один із 8 в Україні, який, відповідно до рішення Кабінету Міністрів України, отримає кошти від держави на облаштування безпечних умов у закладах освіти.

Фестиваль Взаємності як Простір для діалогу: Унікальна платформа для взаємного інспірування

Фестиваль Взаємності як Простір для діалогу: Унікальна платформа для взаємного інспірування 16:54

Театральний „Фестиваль взаємності“ об’єднає чеських та українських митців у п’яти містах України. ǿетою фестивалю є поєднання культурних наснаг Чеської Республіки та України через мистецьке вираження та підтримку діалогу й взаєморозуміння серед митців обох країн.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій техногенного та природного характеру, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала. Внаслідок ракетного обстрілу травмовано 77 осіб, з них 4 дитини, підтверджено загибель 18 осіб.

У Чернігові завершено пошуково-рятувальну операцію на місці ворожої атаки 09:59

Станом на ранок 18 квітня відомо вже про 18 загиблих людей, постраждали 78 осіб, з них 4 дітей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини