Як вітали студентів з "професійним святом" у ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка. ФОТО
У Чернігівському національному педагогічному університеті імені Т.Г. Шевченка святкові заходи відбулися напередодні пам'ятної дати.
П'ятничного ранку студенти по дорозі до вишу з посмішками читали надписи про те, що вони "сонні", "голодні" і в той же час "найкращі у світі". Такі таблички та різнокольорові кульки прикрашали всі підходи до університету.
Враховуючи святковий настрій, замість першої пари на студентів чекали привітання від ректора навчального закладу Миколи Носка, різноманітні конкурси, розваги та смачний безкоштовний куліш.
Не забули працівники виховного відділу університету - натхненники та організатори цих заходів, і про працівників радіо, телебачення та зв'язку, які цього дня відзначали своє професійне свято. Проректор з виховної роботи Анатолій Тимошенко озвучив найщиріші привітання і побажання представникам мас-медіа, а підтримало його багатоголосе "ВІ-ТА-Є-МО" у виконанні студентів.
Приєднуючись до привітань на адресу багатотисячної студентської аудиторії, бажаємо молодим людям зберегти на все життя почуття дружби, вірності та любові, які їх супроводжують під час навчання у виші і допомагають долати будь-які труднощі.
Фото Віктора Кошмала
Відділ зв'язків із громадськістю ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка
Останні новини Чернігівщини
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.
Катерина Богатирьова здобула бронзу на Austria Open 2026 з тхеквондо 11:49
Нещодавно у австрійському місті Інсбрук відбулись міжнародні рейтингові змагання з олімпійського тхеквондо Austria Open 2026(G1) у яких взяли участь понад 1600 спортсменів з 35 країн світу.
Ворог намагається завербувати українців для реєстрації російських терміналів Starlink. СБУ застерігає: за це передбачена кримінальна відповідальність 11:45
Служба безпеки України активно протидіє спробам рф завербувати українців для незаконної реєстрації систем Starlink.
Поліція Чернігівщини перекрила два канали збуту наркотиків та психотропних речовин 11:43
У рамках масштабної Всеукраїнської спецоперації Нацполіції «Рубікон» поліцейські припинили діяльність двох каналів збуту наркотиків та психотропів на Чернігівщині. Наркоділків затримано у процесуальному порядку. Поліція вилучила розфасовані партії наркотиків та психотропних речовин.
У профтесі в Куликівці відремонтували укриття та перейшли на очне навчання 11:41
У Куликівському професійному аграрному ліцеї провели офіційне відкриття оновленого сховища. Проєкт реалізували спільними зусиллями Латвії, Бельгії, Шотландії і Канади під керівництвом ГО «Всеукраїнська ліга українських жінок».











