Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 5 грудня, 22:29:00

Конкурс для освітніх менеджерів територіальних громад Чернігівської та Сумської областей

23.12.2021   10:53Агенцiя

Представників територіальних громад Чернігівської та Сумської областей запрошують до участі в проєкті “Розвиток управлінського потенціалу освітніх менеджерів в територіальних громадах”

Проєкт реалізує ГО “Орієнтир HUB” за підтримки Програми “U-LEAD з Європою”.

 Мета проєкту:

      Підтримати професійною експертизою розвиток управлінського потенціалу та лідерської спроможності  керівників та фахівців органів управління освітою в територіальних громадах;
      Підсилити навички представників ТГ для прийняття обґрунтованих рішень щодо управління освітньою мережею в територіальній громаді, аналізу законодавства щодо розподілу повноважень, функціонування освіти та бюджетних відносин;
   Допомогти підготуватись до проходження інституційного аудиту закладам освіти та органам управління освітою територіальних громад.
Відбір громад-учасниць проводитиметься серед ТГ Чернігівської та Сумської областей, що мають більше 4 000 жителів та сформований орган  управління освітою. Для 10-ти відібраних  громад проєкт пропонує комплексну програму підвищення спроможностей, що складається із 7-ми навчальних семінарів, що проходитимуть в онлайн режимі, та наступною консультативною підтримкою.

Заявники подають на участь у проєкті групову заявку від громади та мотиваційний лист. Від громади у навчанні можуть брати участь мінімум 3 уповноважені особи, кількість зацікавлених учасників від громади може бути більшою.

Проведення тренінгів заплановане в період з січня 2022 року по вересень 2022 року.

До участі в проєкті запрошуються профільні заступники голів ТГ, представники органів управління освітою територіальних громад, та директори закладів загальної середньої освіти з Чернігівської та Сумської областей.

Учасники тренінгу отримають знання у сфері аналізу освітніх мереж територіальних громад, стратегічного планування розвитку освіти та інституційного аудиту, як інструменту стратегічного планування, можливостей фінансування освіти в громадах, проведення тендерних процедур, комунікаційної діяльності менеджерів освіти, що допоможуть стратегічно мислити та формувати місцеву освітню політику з урахуванням особливостей регіону та потреб громади.

Продуктом співпраці стане напрацювання алгоритму підготовки закладу освіти до проходження ним інституційного аудиту, надання підтримки ОУО в процесі проходження аудиту, та аналіз рекомендацій ДСЯО щодо створення якісного та безпечного освітнього середовища в закладах освіти громади, розміщення кращих практик проходження інституційного аудиту, опрацьованих в рамках реалізації проєкту, в онлайн-біліотеці на сайті https://decentralization.gov.ua/.

Як взяти участь:

заповнити анкету – за посиланням:  https://forms.gle/9jLzDpxARMza2LJo9.
написати мотиваційний лист – до 2 сторінок, з підписом голови ОУО у форматі PDF.
Всі документи, включаючи мотиваційний лист, подаються в електронному вигляді.

За рішенням конкурсної комісії представники відібраних громад будуть  запрошені на он-лайн співбесіди. Відібрані ТГ мають надати гарантійний лист за підписом голови громади.

Прийом заявок триватиме по 5 січня 2021 року (включно).

При виникненні питань стосовно проєкту, будь ласка, пишіть на електронну адресу: orientyrhab@gmail.com

Проект «Розвиток управлінського потенціалу освітніх менеджерів в територіальних громадах» реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою».

Останні новини Чернігівщини

4 грудня - цей день в Україні та в світі

4 грудня - цей день в Україні та в світі 11:34

ДЕНЬ 284 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 284 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири»

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири» 17:30

Від сьогодні АТ «Чернігівобленерго» знову запровадило графіки погодинних відключень електроенергії «чотири через чотири»

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19 17:28

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОВА, станом на 2 грудня в області зареєстровано 964 активних випадки коронавірусної хвороби.

3 грудня - цей день в Україні та в світі

3 грудня - цей день в Україні та в світі 17:22

ДЕНЬ 283 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 283 RUSSIAN AGRESSION

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн.

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн. 17:20

Рішенням Господарського суду Чернігівської області від 30.11.2022 задоволено позов прокурора та зобов’язано постійного лісокористувача відшкодувати майже 1,5 млн. грн шкоди,

АНОНСИ ПОДІЙ