Молодь Ріпкинської та Городнянської громад знає як впливати на розвиток своєї громади
Представники Молодіжних рад Городнянської та Ріпкинської громад навчились відстоювати та просувати свої інтереси на тренінгах, які провів Центр «Доброчин» 20 та 21 грудня 2021 року.
Молодь хоче проявляти ініціативу, самостійно пропонувати рішення та втілювати свої проєкти. Для того, щоб Молодіжні ради стали ефективними і потужними дорадчими органами, що впливають на розвиток молодіжної політики та громади в цілому, необхідно, щоб молодь розуміла, знала та вміла самоорганізовуватись і співпрацювати як між собою, так і з владою.
На навчальних заходах, члени Молодіжних рад навчились:
- · організовувати діяльність Молодіжних рад,
- · ефективно взаємодіяти з місцевою владою,
- · використовувати механізми громадської участі,
- · писати і реалізовувати суспільно-важливі проєкти,
- · отримали практичні навички, які допоможуть змінювати суспільство навколо себе.
Основною перевагою участі в тренінгу є можливість отримати Молодіжним радам фінансування на реалізацію молодіжних проєктів в громадах.
Всі заходи відбувались у невимушеній та довірливій атмосфері. «Молодь таки здатна якісно змінювати свої громади!» – так молоді люди підсумували свою напружену роботу на тренінгах.
Діяльність проходить в рамках проекту Центру Доброчин «Розширення можливостей залучення молоді в Чернігівській області», що виконується за фінансової підтримки Європейського фонду за демократію.
Останні новини Чернігівщини
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.
«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40
Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.
Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17
На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською
На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37
Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.
Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06
Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.




