Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 6 грудня, 00:24:10

Перемогам Чернігівського обласного педагогічного ліцею присвятили ювілейний випуск газети "Освітянський простір Чернігівщини"

21.12.2021   13:32Агенцiя

Громаді Чернігівщини є чим пишатися в сфері розбудови освітньої галузі за 30 років незалежності України. Адже саме в нашому регіоні одними з перших в державі зрозуміли - здібні діти із сільської місцевості повинні мати доступ до якісної освіти.

Саме тому у 1994 році прийняте рішення - створити Чернігівський обласний педагогічний ліцей для обдарованої сільської молоді Чернігівської обласної ради.  

Завдяки цьому освітяни Чернігівщини змогли розгорнути власний неквапний поступ, який через 27 років привів до нових вершин і здобутків, і, водночас, відкрив нові можливості.

У 2021 році після проведення незалежного інституційного аудиту Чернігівський обласний педагогічний ліцей для обдарованої сільської молоді здобув статус наукового ліцею. Відповідне рішення ухвалили депутати обласної ради 22 жовтня.

- 2022 рік в ліцеї - це рік нових ідей і прагнень. Ще багато всього цікавого й недослідженого попереду. Головне - і надалі узгоджені й мудрі кроки всіх причетних до забезпечення права дітей області на якісну освіту, - переконані у ЧОПЛ.

Які ж чинники визначають успіх закладу освіти на  шляху його розвитку? Як вибудувати стратегію розвитку освітнього закладу, у якому пануватимуть не декларації й інструкції, а внутрішня спрямованість педагога на розвиток особистості учня? Відповідь на ці непрості питання колектив ліцею шукає ось уже чверть століття. Деякі з них зібрані в черговому, ювілейному випуску газети "Освітянський простір Чернігівщини" Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації.

Останні новини Чернігівщини

4 грудня - цей день в Україні та в світі

4 грудня - цей день в Україні та в світі 11:34

ДЕНЬ 284 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 284 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири»

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири» 17:30

Від сьогодні АТ «Чернігівобленерго» знову запровадило графіки погодинних відключень електроенергії «чотири через чотири»

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19 17:28

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОВА, станом на 2 грудня в області зареєстровано 964 активних випадки коронавірусної хвороби.

3 грудня - цей день в Україні та в світі

3 грудня - цей день в Україні та в світі 17:22

ДЕНЬ 283 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 283 RUSSIAN AGRESSION

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн.

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн. 17:20

Рішенням Господарського суду Чернігівської області від 30.11.2022 задоволено позов прокурора та зобов’язано постійного лісокористувача відшкодувати майже 1,5 млн. грн шкоди,

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини