Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 вересня, 20:28:06

Обласний військово-патріотичний вишкіл «Листопадовий рейд» зібрав активну молодь

16.12.2021   14:02Агенцiя

Обласний військово-патріотичний вишкіл «Листопадовий рейд», присвячений 100-річчю Другого зимового походу, відбувся у селі Матіївка (Батуринська ОТГ) Ніжинського району Чернігівської області упродовж 9-12 грудня.

Під час заходу молодь навчились працювати в команді при відпрацюванні процесу планування і ухвалення військових рішень за стандартами NATO — TLP (Troop Leading Process). Також учасники оволоділи індивідуальними навичками з культури володіння зброєю, самооборони, домедичної допомоги за протоколом TCCC, мінної безпеки. Всі вмілості патріотична молодь відпрацювала при виконанні навчального бойового завдання на протязі доби. Отримали безцінний досвід у наведенні мотузкової переправи, організації табору з прихованим вогнищем та приготуванні їжі, відпрацюванні тактики дрібних підрозділів.

Фахівець з національно-патріотичного виховання ГО «ТСО України» Микола Ляхович прочитав лекцію на тему «Причини та наслідки Другого зимового походу армії УНР».

Прикладом героїчної і безкомпромісної боротьби за українську Незалежність учасників «Листопадового рейду», більш відомого як Другий зимовий похід Армії УНР 1921-го року, надихає молодь на служіння рідній землі та спонукає до активних дій задля недопущення повторення трагічних сторінок історії.

Проєкт «Листопадовий рейд» став переможцем конкурсу серед інститутів громадянського суспільства, для реалізації якого надається фінансова підтримка з обласного бюджету. Реалізацію забезпечила громадська організація «Д.Крук» за підтримки Департаменту сім'ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА.
 


За інформацією Департаменту сім'ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА.

Останні новини Чернігівщини

 Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх

Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх 09:03

Вчора, 28 вересня, слідчі поліції відкрили провадження за статтею 396 Кримінального кодексу України (приховування тяжкого злочину) щодо посадових осіб установ освіти Чернігова, які могли приховати можливі факти розбещення неповнолітніх вчителем.

Із досвіду вшанування пам’яті загиблих Захисників України: Михайло-Коцюбинське 09:00

Важливим напрямом державної політики національної пам’яті в громадах України, зокрема й в Чернігівській області, є увічнення пам’яті про воїнів, які віддали своє життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України у протистоянні російській агресії.

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети».

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети». 08:56

Про це заявила очільниця Чернігівського обласного центру зайнятості на брифінгу в ОВА, що відбувся в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен», ініційованої Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, яка стартувала у вересні і триватиме до кінця жовтня поточного року.

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола»

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола» 08:54

У серпні ВООЗ опублікувала оцінку ризику нового штаму коронавірусу, відомого під назвою «Pirola», як такого, що потребує моніторингу на рівні кожної країни. Новий варіант вірусу (BA.2.86) вперше був зафіксований в Ізраїлі, потім зʼявився в США, Данії та Великобританії.

29 вересня: цей день в Україні і світі

29 вересня: цей день в Україні і світі 08:49

ДЕНЬ 583 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 583 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини