Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 січня, 19:38:38

Вивчати, щоб зберегти - в обласному педагогічному ліцеї провели екологічну конференцію

13.12.2021   17:26Агенцiя

Минулого тижня у Чернігові відбулася Всеукраїнська учнівська екологічна конференція «Вивчати, щоб зберегти», присвячена дослідженням у галузі природничих наук.

Організатором конференції виступив Чернігівський обласний педагогічний ліцей для обдарованої сільської молоді. Для вихованців закладу екологія та екологічність не пусті слова, тому його ще називають "Еко-школа".

Учасників Всеукраїнської учнівської екологічної конференції привітала керівник Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді Ганна Коломієць.

У роботі конференції брали участь: учнівська молодь з Чернігівської, Житомирської та Рівненської областей, їх наукові керівники та батьки.
Про напрямки співпраці та можливості для розвитку розповіла  Марина Дяченко, експертка ПМГ ГЕФ/ПРООН, координатор Партнерської мережі «Освіта в інтересах сталого розвитку». Зокрема, у 2021 році за підтримки проєкту ПМГ ПРООН-ГЕФ «Розвиток спроможності молодіжного кліматичного центру та нові можливості для сільської молоді» на території агробіостанції ліцеїсти заснували єдиний на Чернігівщині Молодіжний кліматичний центр.

40 юних науковців на конференції представили свої здобутки у секціях:

- агробіостанція ЧОПЛ як сучасна платформа діяльності учнівської молоді в реалізації основних положень концепції освіти для сталого розвитку й виховання;

- практичні аспекти досліджень учнівської молоді для розбудови екологічного благополуччя української держави;

- вивчення біорізноманяття природно-заповідних територій та підходи до його охорони;

- стратегія збалансованого розвитку й підходи до її реалізації через призму шкільної екологічної діяльності.

До участі в роботі Всеукраїнської конференції долучилися фахівці органів державної влади, навчальних закладів та громадських організацій.

Не порушуючи традиції, кожному учаснику Всеукраїнської учнівської екологічної конференції вручили Сертифікат та збірник матеріалів «Вивчати, щоб зберегти».
 

За повідомленням ЧОПЛ

Останні новини Чернігівщини

На дистанційне навчання у Чернігові будуть переводити класи, де хворіє понад 30% учнів, і школи, де більше 50% таких класів

На дистанційне навчання у Чернігові будуть переводити класи, де хворіє понад 30% учнів, і школи, де більше 50% таких класів 08:57

Рішенням міської Комісії з питані техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, прийнятим сьогодні, 25 січня, встановлені критерії для переведення шкіл та окремих класів у Чернігові на дистанційне навчання у зв’язку з захворюваністю учнів.

На Чернігівщині оголошено конкурсний відбір на 40 посад поліцейських офіцерів громади

На Чернігівщині оголошено конкурсний відбір на 40 посад поліцейських офіцерів громади 08:54

Оголошено відбір на посади поліцейських офіцерів громади з обслуговування 32-х територіальних громад у всіх районах Чернігівської області.

Поліція Чернігівщини повідомила мешканцю Сновська про підозру у підпалі церкви та скоєнні крадіжок

Поліція Чернігівщини повідомила мешканцю Сновська про підозру у підпалі церкви та скоєнні крадіжок 08:50

Співробітники Корюківського відділу поліції викрили мешканця Сновська, який підозрюється у підпалі церкви та скоєнні низки крадіжок з храму та господарств місцевих мешканців.

Корюківську РДА очолить Іван Ващенко

Корюківську РДА очолить Іван Ващенко 08:35

Відповідне розпорядження №5/2022-рп Президент України Володимир Зеленський підписав 25 січня.

В’ячеслав Чаус у Сновську: перспективи училища, проблеми гімназії та міст на капремонті

В’ячеслав Чаус у Сновську: перспективи училища, проблеми гімназії та міст на капремонті 08:32

Свій робочий візит у Сновську громаду голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус розпочав із відвідування закладів освіти — Сновського вищого професійного училища лісового господарства та міської гімназії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини