Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 5 грудня, 22:52:14

«U-LEAD» проводить відбір громад на навчання

11.12.2021   13:22Агенцiя

«U-LEAD з Європою» оголошує відбір команд на онлайн навчальну програму «Кроки для команд з управління справами в ОМС». До участі у програмі буде відібрано 200 команд з усієї України, до 4-х осіб в кожній.

«До команд увійдуть керуючий справами (секретар) виконавчого комітету та особи, відповідальні за ведення кадрової роботи, юридичний супровід та діловодство в ОМС. Учасники пройдуть семитижневий базовий інтенсив, починаючи з 1 лютого наступного року. Долучайтесь до навчань, адже управління справами дозоляє впливати на всі процеси в громаді та формувати кадрову спроможність команди», - наголосив Ірина Кудрик, керівниця Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» в Чернігівській області.

Учасники навчальної програми у рамках основного курсу:

· отримають базові знання щодо стратегічного лідерства, управління персоналом, проходження служби в ОМС, організації діловодства, забезпечення відкритості та прозорості у діяльності ОМС, а також щодо підготовки питань і рішень на розгляд ради та її органів, ефективної взаємодії;

· матимуть змогу практикувати навички у ході 2 онлайн воркшопів;

· відвідають з онлайн навчальним візитом громади, де є успішні практики управління персоналом.

Протягом усієї навчальної програми учасники працюватимуть разом з колегами з інших громад, матимуть змогу обмінятися досвідом, практиками, уникнути помилок.

Основний курс буде проходити: кожного вівторка та середи протягом 7 тижнів, починаючи з 1 лютого 2022 року.  Для участі у відборі необхідно заповнити форму за посиланням https://bit.ly/3lO9iju та надіслати її на адресу regops.u-lead@giz.de до 12:00 год. 17 грудня 2021 року, у темі повідомлення вказавши «Управління справами. Назва територіальної громади. Область».

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.

Останні новини Чернігівщини

4 грудня - цей день в Україні та в світі

4 грудня - цей день в Україні та в світі 11:34

ДЕНЬ 284 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 284 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири»

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири» 17:30

Від сьогодні АТ «Чернігівобленерго» знову запровадило графіки погодинних відключень електроенергії «чотири через чотири»

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19 17:28

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОВА, станом на 2 грудня в області зареєстровано 964 активних випадки коронавірусної хвороби.

3 грудня - цей день в Україні та в світі

3 грудня - цей день в Україні та в світі 17:22

ДЕНЬ 283 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 283 RUSSIAN AGRESSION

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн.

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн. 17:20

Рішенням Господарського суду Чернігівської області від 30.11.2022 задоволено позов прокурора та зобов’язано постійного лісокористувача відшкодувати майже 1,5 млн. грн шкоди,

АНОНСИ ПОДІЙ