Профспілка поліцейських Чернігівщини запрошує дітей взяти участь у конкурсі малюнку
З 6 по 23 грудня цього року триватиме конкурс дитячого малюнка, який організовує первинна профспілкова організація Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Всеукраїнської профспілки Національної поліції.
До участі в конкурсі запрошуються всі, кому ще не виповнилось 15 років. Основною умовою є новорічна тематика у поєднанні з елементами служби в поліції у представлених роботах.
Крім того, умовами конкурсу є:
- усі роботи надсилаються в цифровому форматі (якісне фото або сканкопія) на електронну пошту ch.policenabir@gmail.com;
- роботи приймаються у форматі А4;
- техніка виконання будь-яка: олівці, фломастери, фарби тощо;
- у листі потрібно обов’язково вказати прізвище та ім’я автора, вік, назву малюнка та коментар до нього (за бажанням), контактний номер телефону для зворотного зв’язку.
Усі роботи будуть опубліковані на сторінці в соціальній мережі Facebook «Робота в поліції Чернігівської області».
Кожен охочий зможе віддати свій голос за малюнок, який сподобався найбільше, шляхом вподобайки. За результатами конкурсу буде визначено трьох переможців.
Конкурс триватиме з 6 грудня по 23 грудня включно. Голосування на сторінці триватиме весь час.
Переможці будуть визначені 24 грудня шляхом підрахунку вподобайок за трьома категоріями: учасники до 6 років, з 6 до 9 років, з 9 до 14 років. Прізвища переможців будуть опубліковані на сайті.
28 грудня автори найкращих робіт будуть запрошені до ГУНП в Чернігівській області для нагородження.
Останні новини Чернігівщини
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще п'ять чернігівців 09:35
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 2 квітня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.