Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 5 грудня, 23:33:34

Меню для дитсадків Городнянської громади обговорено за участю представників територіального управління Держпродспоживслужби

25.11.2021   08:42Агенцiя

Фахівці Городнянського територіального підрозділу Держпродспоживслужби зустрілися з представниками Городнянської міської ради, директорами та медичними працівникам дитячих садків, розташованих на території громади, для обговорення орієнтовного чотиритижневого сезонного меню, рекомендованого для організації триразового харчування дітей віком від 1 до 6(7) років у закладах дошкільної освіти.

Йшлося також про запровадження Постанови Кабінету Міністрів України №305 щодо норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення і відпочинку.

Під час зібрання особлива увага зверталась на складання орієнтовного чотиритижневого сезонного меню (зима, весна, літо) з відповідним доопрацюванням щодо внесення сезонних продуктів та страв з них,  відповідності калорійності сніданку, обіду та підвечірку за віковими групами дітей згідно з нормами фізіологічних потреб в основних харчових речовинах та енергії.

Представники Держпродспоживслужби наголошували на способах організації та режимі харчування, на вимогах до кратності споживання вихованцями овочів, фруктів, м’яса, риби, яєць, горіхів, бобових та інших продуктів, дотриманні питного режиму і забезпеченні харчуванням дітей з особливими дієтичними потребами.

Фахівці управління надали вичерпні відповіді на запитання, що виникали у присутніх освітян і представників міської ради.

Останні новини Чернігівщини

4 грудня - цей день в Україні та в світі

4 грудня - цей день в Україні та в світі 11:34

ДЕНЬ 284 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 284 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири»

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири» 17:30

Від сьогодні АТ «Чернігівобленерго» знову запровадило графіки погодинних відключень електроенергії «чотири через чотири»

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19 17:28

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОВА, станом на 2 грудня в області зареєстровано 964 активних випадки коронавірусної хвороби.

3 грудня - цей день в Україні та в світі

3 грудня - цей день в Україні та в світі 17:22

ДЕНЬ 283 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 283 RUSSIAN AGRESSION

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн.

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн. 17:20

Рішенням Господарського суду Чернігівської області від 30.11.2022 задоволено позов прокурора та зобов’язано постійного лісокористувача відшкодувати майже 1,5 млн. грн шкоди,

АНОНСИ ПОДІЙ