Вчителі шкіл Чернігова отримають 383 сучасних ноутбуки
Найближчим часом вчителі 5-11-х класів закладів загальної середньої освіти Чернігова отримають сучасні ноутбуки зі встановленим програмним забезпеченням. Про це повідомив начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура на своїй сторінці у мережі Фейсбук.
«Сьогодні управлінням освіти їх отримано у кількості 383 одиниці. Відповідна закупівля була здійснена за рахунок коштів державного бюджету та співфінансування з бюджету міста. Звісно, це не в повній мірі дозволить задовольнити потребу закладів у комп’ютерному обладнанні, проте вчителі матимуть змогу під час дистанційного навчання більше уроків проводити у онлайн форматі. Маємо надію, що найближчим часом учні все ж таки повернуться за парти, а отримана техніка дозволить зробити освітній процес ще більш сучасним та цікавим», - написав він.
Як уже повідомлялося, Кабінет Міністрів України 21 квітня 2021 року прийняв постанову № 403 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на заходи, спрямовані на боротьбу з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками під час навчального процесу у закладах загальної середньої освіти». Згідно з цим документом була виділена державна субвенція на придбання ноутбуків для вчителів. Кошти на придбання цієї техніки виділені на умовах співфінансування. Загальна сума, виділена на місто Чернігів, склала 7,675 млн грн. З них: співфінансування з міського бюджету 2,303 млн грн, з державного – 5,372 млн грн.
Для забезпечення участі міста в цій державній програмі були внесені необхідні зміни до програми розвитку освіти м. Чернігова «Освіта в житті нашого міста» на 2017-2021 роки».
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06
Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.
Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04
Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54
З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.
29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression