Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 серпня, 07:45:39

Інформаційна війна очима чернігівців

15.10.2021   13:58Агенцiя

В Чернігові на базі обласного управління освіти і науки відбувся круглий стіл «Говоримо щоб жити».

Присутні, зокрема науковці, військові, волонтери, психологи, педагоги тощо розглянули та обговорили тему інформаційної війни. Захід був організований за підтримки рад молодих вчених при Чернігівській ОДА та Національного університету «Чернігівська політехніка».

Організатори взяли за мету донести важливість правильної інформаційної політики для побудови миру в країні.
Чернігівська область є одним з регіонів країни, яка має кордон з агресором – Росією і питання отримання та споживання інформації, особливо в прикордонних районах, є надто важливим.

- Цей захід ми проводимо вперше. Ідея виникла саме напередодні Дня Захисників та захисниць України. В першу чергу ми хотіли підкреслити наше шановливе становлення  саме до військових та учасників АТО/ООС. Тема гібридної війни наразі надто важлива. І саме в наше наукове середовище ми запросили представників як волонтерської спільноти так і військовослужбовців та військових журналістів. Це питання ми розглянули з усіх боків. Загалом тема військово-патріотичного виховання для нас дуже важлива. В майбутньому ми плануємо проводити такі заходи, можливо будемо змінювати лише формат зустрічі, - розповів голова Ради молодих вчених при Чернігівській ОДА, кандидат технічних наук Олександр Литвин.

З поміж іншого присутні обговорювали питання фільтрування інформації, яка надходить з усіляких інформаційних ресурсів, як в мирному середовищі, так і в районі проведення Операції об’єднаних сил та засоби, завдяки яким можливо припинити підступну російську пропаганду.

Учасники круглого столу під час своїх виступів поділилися власним досвідом, як теоретичною так і практичною його складовою, навели власні приклади та запропонували свої шляхи вирішення проблемних питань.

Ігор Березинський, спеціальний кореспондент Інформагентства МО України АрміяInform

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця

На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця 14:57

Оперативники та слідчі відділення поліції №1 (селище Короп) Новгород-Сіверського відділу поліції затримали 54-річного чоловіка, причетного до заподіяння тяжких тілесних ушкоджень односельцю під час спільного вживання алкогольних напоїв.

 Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року

Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року 12:55

Менш ніж за тиждень стартує новий навчальний рік. Як підготувалася до нього Чернігівщина, розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління освіти і науки ОДА Юрій Музика.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:51

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

27 серпня: цей день в Україні і світі

27 серпня: цей день в Україні і світі 08:50

День 1646 Російська агресія - Day 1646 Russian aggression

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі»

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06

Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини