Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 січня, 15:27:13

Ніжинська освітянка в топ-50 найкращих учителів України

06.10.2021   08:32Агенцiя

«За кожним великим здобутком стоїть учитель» – ключове гасло Національної премії вчителів-агентів освітянських змін «Global Teacher Prize Ukraine».

Мета – підкреслити важливість, відзначити досягнення педагога/педагогині щодо своїх учнів та суспільства. Цього року ТОП-50 було визначено з-поміж 3273 заявок. Найбільше заявок від учителів фізичної культури, англійської мови та вчителів початкової школи, найбільш активними учасниками стали освітяни Донецької, Дніпропетровської, Харківської, Київської областей та міста Київ.

Півфіналістів обирали волонтери в 4 містах України за спеціальною методологією (онлайн та офлайн). Їхні імена було оголошено 15 серпня 2021 р. на сайті «Освіторія. Медіа». Від Чернігівської області конкурсна комісія отримала 23 заявки.

Переможцями стали Тетяна Бутурлим (Ніжин) та Ольга Петренко (Чернігів).

ТОП-10 оголосили 1 вересня 2021 р. на телеканалі «1+1», у випуску «Телевізійної служби новин»: Оксана Єрохіна, Ганна Бут, Павло Віктор, Валентина Гатальська, Гліб Репіч, Юлія Должанська, Богдан Завидовський, Лідія Насонова, Артур Пройдаков, Оксана Хомич. Ювілейна п’ята церемонія нагородження півфіналістів та фіналістів «Global Teacher Prize Ukraine – 2021» відбулася 2 жовтня 2021 р. у Києві, на Софійській площі, за підтримки Українського культурного фонду. «Нобелівку для вчителів» отримав учитель української мови та літератури Артур Пройдаков (м. Київ).

Тетяні Бутурлим, директорці Освітнього центру «Школа успіху», учительці української мови та літератури Дистанційної школи «Меридіан», Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Ніжинської міської ради, канд. пед. наук, спеціалісту вищої категорії, старшому вчителю, учителю-інноватору, утретє випадала честь бути в ТОП-50 ( 2017 р., 2018 р., 2021 р.).
«Пишаюся тим, що я – Учитель! Своє серце та свою енергію віддаю дітям! Не шкодую на роботу ні сил, ні здоров’я, адже це та діяльність, яка приносить мені задоволення. Я вчитель-інноватор, підприємець, організатор освітніх заходів, науковець тощо.

- Моя мета як педагога – трансформувати сучасну систему освіти, зробити її більш якісною й доступною; навчити учнів цікавих прийомів сприймання, розуміння, запам’ятовування, узагальнення та відтворення вивченого матеріалу. Намагаюся реформувати методику навчання та виховання сучасної молоді, підштовхую до цього багатьох, надихаю, окрилюю. Підвищую професійну кваліфікацію освітян шляхом проведення авторських вебінарів, онлайн-курсів, реалізації власних онлайн-проєктів. Своєю невтомною працею довела, що створений мною освітній центр «Школа успіху» – це бренд, знак якості. Саме таку мрію – створити й популяризувати ОЦ «Школа успіху» я загадала на EdCamp у Харкові. Мрії здійснюються!», – зазначає Тетяна Бутурлим.

Перелік досягнень Тетяни Іванівни настільки великий, що виходив за межі заявки, тому додаткова інформація (приклади, світлини, відеоролики, відеоуроки, покликання на сайт, блог, фейсбук) була представлена у вигляді покликань до основного тексту.

«Я ніколи не зупиняюся на досягнутому: щодня, щогодини займаюся саморозвитком і ділюся своїми вміннями з учителями та учнями. А наполеглива праця завжди отримує похвалу й нагороду», - Тетяна Бутурлим.

Ніжин.Сіті

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування

У Чернігові проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування 14:01

У Чернігові 24 січня проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування.

З рук в руки: як документально засвідчити договір міни?

З рук в руки: як документально засвідчити договір міни? 13:22

Бартер – це прямий безгрошовий обмін товарами або послугами. Віндосить давно заклав основи сучасних ринкових відносин, проте не залишився лише на сторінках книжок історії. Договір міни й сьогодні є розповсюдженимспособом засвідчення цивільно-правових відносин.

Офіцера з Чернігова нагороджено орденом Богдана Хмельницького (посмертно)

Офіцера з Чернігова нагороджено орденом Богдана Хмельницького (посмертно) 13:15

Старшого лейтенанта Володимира Шпака за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захист державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно). Відповідний Указ Президент України Володимир Зеленський підписав 21 січня.

 46,1% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19

46,1% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19 13:11

За даними Чернігівського інформаційно-аналітичного центру медичної статистики, станом на 24 січня в області зроблено 774 737 щеплень проти Covid. Повну вакцинацію (2 дози) мають 375 938 осіб, або 46,1% дорослого населення. З-поміж них 43 особи отримали додаткову дозу та 4 364 — бустерну. Ще 18 454 людини (або 2,2%) щеплені першою дозою препарату.

Про систему прибирання снігу на вулицях Чернігова розповів керівник КП АТП-2528 Руслан Волок

Про систему прибирання снігу на вулицях Чернігова розповів керівник КП АТП-2528 Руслан Волок 13:03

Керівник комунального підприємства «АТП-2528» Руслан Волок у студії програми «На часі» телеканалу «Новий Чернігів» розповів про те, наскільки готові до несприятливих погодних умов чернігівські комунальники, о котрій годині доби виїжджає спецтехніка на дороги для прибирання снігу і за скільки годин вона може розчистити вулиці міста.