Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 січня, 16:50:11

У Чернігові відкрили сучасний навчальний центр електромонтажних технологій

06.10.2021   08:28Агенцiя

Практично опановувати актуальні для регіону професії електромонтажника з освітлення та освітлювальних мереж, електромонтажника силових мереж та електроустаткування за новітніми технологіями відтепер можна у Чернігівському професійному ліцеї залізничного транспорту.

Учора, 4 жовтня, тут за участі керівництва області та міста відкрили Регіональний навчально-практичний центр електромонтажних технологій та відновлювальної енергетики.

Центр оснащений сучасним обладнанням (мікросхемами, вимірювальними приладами, потужною комп’ютерною технікою, фотопанелями тощо). Макети, з якими працюватимуть студенти, імітують схеми електричного живлення квартири, промислового цеху та інше. Модель нового центру запозичили у німецьких колег з міста Меммінген, які також завітали на відкриття цього навчального комплексу.

Загальна вартість проєкту перевищує 2,6 мільйона гривень, з яких 1,4 мільйона – державна субвенція. Ще 600 тисяч виділила Чернігівська міська рада, 626,5 тисячі гривень — власні надходження закладу освіти (в тому числі 180 тисяч надали німецькі партнери на сучасні засоби навчання).

У рамках заходу відбувся «круглий стіл», під час якого учасники обговорили розвиток професійної освіти, соціального партнерства, міжнародної співпраці тощо. Адже завдяки таким сучасним центрам вдається досягати головного – підвищення якості у наданні освітніх послуг, відтак — відповідати запитам потенційних роботодавців.

У Чернігівському професійному ліцеї залізничного транспорту на сьогодні навчається понад пів тисячі студентів. Заклад активно співпрацює з роботодавцями Чернігова. Наразі відповідні договори укладені з 19 місцевими підприємствами.

За повідомленням Управління освіти і науки
 Чернігівської облдержадміністрації
Фото - Чернігівська обласна рада

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування

У Чернігові проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування 14:01

У Чернігові 24 січня проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування.

З рук в руки: як документально засвідчити договір міни?

З рук в руки: як документально засвідчити договір міни? 13:22

Бартер – це прямий безгрошовий обмін товарами або послугами. Віндосить давно заклав основи сучасних ринкових відносин, проте не залишився лише на сторінках книжок історії. Договір міни й сьогодні є розповсюдженимспособом засвідчення цивільно-правових відносин.

Офіцера з Чернігова нагороджено орденом Богдана Хмельницького (посмертно)

Офіцера з Чернігова нагороджено орденом Богдана Хмельницького (посмертно) 13:15

Старшого лейтенанта Володимира Шпака за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захист державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно). Відповідний Указ Президент України Володимир Зеленський підписав 21 січня.

 46,1% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19

46,1% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19 13:11

За даними Чернігівського інформаційно-аналітичного центру медичної статистики, станом на 24 січня в області зроблено 774 737 щеплень проти Covid. Повну вакцинацію (2 дози) мають 375 938 осіб, або 46,1% дорослого населення. З-поміж них 43 особи отримали додаткову дозу та 4 364 — бустерну. Ще 18 454 людини (або 2,2%) щеплені першою дозою препарату.

Про систему прибирання снігу на вулицях Чернігова розповів керівник КП АТП-2528 Руслан Волок

Про систему прибирання снігу на вулицях Чернігова розповів керівник КП АТП-2528 Руслан Волок 13:03

Керівник комунального підприємства «АТП-2528» Руслан Волок у студії програми «На часі» телеканалу «Новий Чернігів» розповів про те, наскільки готові до несприятливих погодних умов чернігівські комунальники, о котрій годині доби виїжджає спецтехніка на дороги для прибирання снігу і за скільки годин вона може розчистити вулиці міста.