Новітні методичні посібники для студентів військової кафедри передали студентам у Чернігові
У Чернігові представники військово-цивільної спілки «Бойове Братерство України» подарували 60 примірників навчальних посібників з військової підготовки студентам кафедри військової підготовки Академії Державної пенітенціарної служби.
Методичні посібники розроблялися науковцями Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, а організацію видання літератури взяв на себе президент військово-цивільної спілки «Бойове Братерство України» Павло Жебрівський.
Особливістю нових посібників є те, що в них врахований досвід ведення бойових дій підрозділів Сухопутних військ ЗСУ під час виконання завдань в районі проведення АТО/ООС.
- В ході зустрічі ми досягли домовленості щодо подальшої співпраці з керівництвом навчального закладу з питань забезпечення сучасною навчальною літературою щодо підготовки студентів військової кафедри Академії. Наразі їх тут навчається близько 250. Незабаром ми плануємо покращити і навчально-матеріальну базу військової кафедри навчального закладу. Вже 7 років триває війна на Сході України і така література досить важлива для студентів кафедри, які отримають офіцерські звання, а дехто з них стане на захист держави та буде виконувати завдання на Сході України у складі підрозділів Сухопутних військ, - зазначив член військово-цивільної спілки «Бойове Братерство України», учасник бойових дій на Сході України полковник запасу Сергій Бачурін.
Такі посібники організатори вже передали до Військової академії, що в Одесі, Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, яка знаходиться у Львові та керівництву оперативних командувань Сухопутних військ Збройних Сил України.
Ігор Березинський, спеціальний кореспондент Інформагентства МО України АрміяInform
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 12:09
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
«Мечем і волею»: у Чернігові погасили нову марку 11:59
Уже традиційно історичні дати в Україні закарбовуються в поштових марках. Тож і в день початку повномасштабної війни рф проти Української держави офіцери оперативного командування "Північ" за традицією долучилися до погашення нової поштової марки від Укрпошта.
До уваги водіїв! Тимчасово ускладнено рух по вулиці Воскресенській, 23 08:27
У зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 100 мм по вулиці Воскресенській, 23, тимчасово ускладнено рух транспорту в зоні виконання робіт.
Повідомлено про підозру “директору” філії агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині 08:26
Депутат селищної ради Старобільського району після окупації Луганської області добровільно обійняв посаду директора філіалу агрокомпанії та схиляв колишніх працівників до співпраці з ворожою владою.
25 лютого: цей день в Україні і світі 08:24
День 1463 Російська агресія - Day 1463 Russian aggression