Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 17:32:01

Для слухачів запланована серія тематичних зустрічей та конверсаторіумів

06.11.2012   08:26

Професійна програма підвищення кваліфікації секретарів сільських, селищних, міських рад проходить в Центрі підвищення кваліфікації кадрів з 5 по 9 листопада за напрямом 1501 "Державне управління" (ПППК).

У відкритті навчання взяв участь директор Центру Володимир Бойко.

Для слухачів запланована серія тематичних зустрічей та конверсаторіумів, присвячених таким темам, як: світовий досвід територіального управління, форми участі громадян у місцевій демократії, організація роботи зі зверненнями громадян, організаційно-кадрове забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування, соціальне партнерство як фактор стабілізації ситуації на ринку праці, співпраця органів виконавчої влади та громадськості, етика посадової особи як вид професійної етики.
Наступні заняття присвячені питанням, що стосуються конкретних напрямків діяльності органів місцевого самоврядування, а саме: ведення погосподарського обліку в сільських і селищних радах, правове регулювання діловодства та архівної справи, складання номенклатури та формування справ, порядок вчинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування, дотримання законодавства про громадянство та паспортний режим, військового обліку військовозобов'язаних, основні аспекти Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів".

Завершиться навчання за професійною програмою комп'ютерним тестуванням стосовно змісту та якості отриманих ними протягом обох сесій знань.

Останні новини Чернігівщини

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19 15:33

Протягом минулої доби зафіксовано 1 випадок COVID-19 у Прилуках та 2 у Чернігові.

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів 13:04

У Чернігові проходила традиційна планова вакцинація тварин проти сказу. Спеціалісти міської державної лікарні ветеринарної медицини працювали на виїзді у 14 різних мікрорайонах міста.

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце 12:36

У 2019 р. від стаціонарних джерел забруднення підприємств області в повітряний басейн надійшло 27,5 тис.т забруднюючих речовин, що на 8% менше, ніж у 2018 р.

У Чернігові запрацює велопатруль

У Чернігові запрацює велопатруль 12:27

1 червня о 10 годині в сквері імені Богдана Хмельницького стартуватиме велопатруль.

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно 12:07

Ні для кого не секрет, що більше 90% адміністративних, житлових та інших приміщень, які нині активно експлуатуються в Україні, побудовані здебільшого до 1991 р. З віком їх утримання та опалення стає дедалі дорожчим, епізодичні заходи зі встановлення нових вікон, т. зв. клаптикового утеплення не завжди дають бажаний ефект, а інколи й взагалі погіршують ситуацію. Отже, в чому полягають правильне утеплення та грамотна економія?

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини