Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 січня, 06:54:17

Форум «Освіта Чернігівщини-30» згуртував педагогічну спільноту області

20.08.2021   19:07Агенцiя

Сьогодні, 20 серпня, у обласному палаці дітей та юнацтва зібрався педагогічний загал Чернігівщини на щорічну конференцію.

Цього року урочисті заходи особливі, адже відбуваються напередодні 30–річчя Незалежності України.

Традиційні серпневі зібрання освітян – це особлива подія в житті всіх. На них окреслюються орієнтири нового навчального року, які загалом задають тон розвитку галузі у найближчій перспективі.

Під час конференції педагогічному активу було презентовано сюжет про історію розбудови і становлення освітньої галузі незалежної України та Чернігівщини загалом.

Участь у святковому заході взяли перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш та голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус.

У своєму виступі Ніна Лемеш наголосила на тому, що минулий рік через пандемію та карантинні обмеження став серйозним викликом для освітян. Дистанційне навчання стало випробуванням на міцність як для педагогів, дітей, так і батьків. Але освітяни гідно пройшли цей складний період і винесли необхідні уроки для майбутнього реформування освіти. Принагідно керівниця привітала педагогічний актив з наступаючими святами Днем Державного Прапора України та 30–ю річницею незалежності нашої Батьківщини.

Також під час урочистостей керівники області вручили почесні грамоти та подяки освітянам та учням області.

За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної освіти і науки, плідну навчально-педагогічну діяльність, підготовку висококваліфікованих кадрів, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм Ніна Лемеш грамотою Верховної Ради України відзначено заступника начальника Управління освіти і науки ОДА Олену Соронович.

Почесною грамотою обласної ради  та нагрудним знаком до неї нагороджено:

–     учителя початкових класів КЗ «Борзнянський ліцей» Чернігівської обласної ради Віру Даниленко;
–     старшого викладача кафедри музичного мистецтва та менеджменту соціокультурної діяльності Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка Ірину Кондратенко;
–     учителя трудового навчання Сираївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Козелецької селищної ради Григорія Познього;
–     учителя фізичної культури Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Олександра Поліщука;
–     учителя географії, природознавства, економіки Корюківської гімназії Корюківської міської ради Оксану Самодову;
–     директора Карильської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Коропської селищної ради Ігоря Цупка.

Подяку Чернігівської обласної ради оголошено:

 –     педагогу–організатору Семенівської гімназії № 2 Семенівської міської ради Новгород-Сіверського району Аліні Асмаковській;
–     заступнику директора з навчально-виховної роботи Прилуцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 10 (ліцей № 10) Прилуцької міської ради Юлії Зімбалевській;
–     учителю-дефектологу КЗ «Березнянський навчально-реабілітаційний центр» Чернігівської обласної ради Тетяні Козянко;
–     учителю географії та хімії Новгород-Сіверської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Новгород­–Сіверської міської ради Тетяні Скопіченко;
–     учителю математики та фізики КЗ «Вихвостівська гімназія» Тупичівської сільської ради Ганні Сороці.

 

Відділ інформаційного забезпечення
виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Small talk: 6 найпоширеніших помилок

Small talk: 6 найпоширеніших помилок 17:48

Спілкування з незнайомими людьми може викликати незручні паузи та дискомфорт. Звісно, з усіма мати гарні стосунки неможливо, але навчитись правильно вести розмову, навіть про погоду, моду, книги, необхідно.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів 17:29

Взимку купувати свіжі овочі не лише дорого. На смак вони також відрізняються від літніх, адже ростуть не на вулиці, а в теплицях.

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року 17:12

Тиждень з 24 січня астрологічно буде дуже активним. У цей час зміниться загальне тло і підстави ухвалення рішень. Дедалі менше ухвалюватимуться інтуїтивні рішення. У цей час більшого значення набувають дії, засновані на конкретних планах.

23 січня - який день, свято та прикмети

23 січня - який день, свято та прикмети 17:03

23 січня у світі святкують День письма та День пирога. У церковному календарі День пам'яті святителя Григорія, єпископа Ніського та Пратулінських мучеників.