Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 січня, 23:41:57

Під час обстежень закладів освіти Держпродспоживслужба Чернігівщини звертає особливу увагу на організацію процесу харчування дітей

18.08.2021   09:39Агенцiя

У громадах області тривають комісійні обстеження закладів освіти щодо їх підготовки до нового навчального року. Під час перевірок представники структурних підрозділів Держпродспоживслужби особливу увагу звертають на організацію харчування школярів та вихованців дитячих садків.

Фахівці Корюківського управління спільно з керівниками відділів освіти та органів місцевого самоврядування завершили обстеження загальноосвітніх і дошкільних закладів, розташованих на території Корюківської та Холминської громад. В цілому обстежено 25 об’єктів (13 шкіл, 8 дитсадків і 4 заклади позашкільної освіти).

Під час здійснення комісійних перевірок фахівці Держпродспоживслужби виявили ряд незначних недоліків в організації освітнього процесу, у зв’язку з чим керівникам відділів освіти було вручено відповідні рекомендаційні листи щодо  усунення виявлених порушень. Проведено роз’яснювальну роботу з директорами, медичними працівниками, кухарями та обслуговуючим персоналом закладів освіти щодо виконання вимог нового Санітарного регламенту, Постанови №305 від 24 березня 2021 року «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти і дитячих закладах оздоровлення і відпочинку». Персонал закладів поінформований про зміни до вказаного документа. Також під час обстежень обговорювалось питання необхідності введення в дію і застосування на харчоблоках постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР).

А спеціалісти Куликівського управління Держпродспоживслужби  взяли участь у 19 комісійних обстеженнях закладів освіти.

Вони, зокрема, перевіряли дотримання вимог нового Санітарного регламенту, забезпечення навчальних закладів необхідним запасом миючих та дезінфікуючих засобів, технологічним і холодильним обладнанням, столовим та кухонним посудом, інвентарем, якісною питною водою.

Під час обстежень зверталась увага на державну реєстрацію потужностей, впровадження в закладах системи НАССР,  на гігієнічні вимоги до приміщень, поводження з харчовими відходами, своєчасне проходження медичних оглядів, забезпечення санітарним одягом, перелік постачальників та контроль за ними.

Також проводилась роз’яснювальна робота з керівниками шкіл і дитячих садків, кухарями, медичними працівниками та обслуговуючим персоналом щодо впровадження норм та порядку організації харчування у закладах освіти, профілактики  харчових отруєнь та кишкових інфекцій.

Останні новини Чернігівщини

У Ладанській ОТГ відкрився Центр культури і дозвілля

У Ладанській ОТГ відкрився Центр культури і дозвілля 14:02

20 січня в Ладанській територіальній громаді відкрили Центр культури та дозвілля.

Дует

Дует "Інша тиша" презентував свій новий альбом 14:00

У бібліотеці ім.М.Коцюбинського відбулась презентація другого альбому «Потяг» дуету «Інша Тиша».

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 13:44

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 21 січня по 8:00 22 січня 2022 року

Завдяки черговому етапу реконструкції Журавської школи дітлахи навчаються у теплі і комфорті

Завдяки черговому етапу реконструкції Журавської школи дітлахи навчаються у теплі і комфорті 13:43

Оновленння будівлі одного з найбільших сільських освітніх закладів громади – Журавського, триває вже кілька років поспіль.

У Ніжиніській громаді оптимізують шкільну мережу: закриють школи №12 та 4

У Ніжиніській громаді оптимізують шкільну мережу: закриють школи №12 та 4 11:43

20 січня відбулося засідання чергової 19 сесії Ніжинської міської ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини