Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 січня, 09:47:34

Протягом тижня фахівці Чернігівського управління Держпродспоживслужби обстежили понад півтори сотні освітніх закладів

13.08.2021   14:38Агенцiя

Спеціалісти Чернігівського управління Держпродспоживслужби у складі комісій, створених управліннями освіти органів місцевого самоврядування, взяли участь у перевірках стану готовності закладів освіти до нового навчального 2021-2022 року.

За період з 4 по 11 серпня було обстежено 155 освітніх закладів безпосередньо в обласному центрі та Чернігівському районі, у тому числі 76 дитячих садків, 74 загальноосвітні школи та 5 закладів професійно-технічної освіти.

У кожному перевіреному закладі складалась інформаційна довідка про стан дотримання вимог санітарного законодавства, законодавства про безпечність та якість харчових продуктів. За результатами обстежень до органів місцевого самоврядування готуються листи щодо усунення виявлених недоліків.

Основними проблемними питаннями, що потребують вирішення, є забезпечення виконання вимоги чинного законодавства щодо належного облаштування туалетних кімнат в санітарних вузлах закладів загальної середньої освіти; утримання харчоблоків освітніх закладів в належному санітарно-технічному стані; забезпечення закладів освіти, що використовують питну воду з підвищеним вмістом заліза, відповідними засобами для приведення показників безпечності води в межі норми; своєчасне проведення поточних ремонтів у сільських школах; приведення штатних розписів загально-освітніх закладів щодо забезпечення медичними працівниками у відповідність до Пункту 9 Постанови КМУ № 305; та Наказу МОН №1205.

Разом з тим необхідно відзначити належний рівень використання безпечних матеріалів, обладнання, устаткування, засобів, інвентарю, витратних матеріалів, що відповідають вимогам  Закону України  «Про загальну безпечність нехарчової продукції», відповідних технічних регламентів та санітарного законодавства, рівень організації простору занять спортом, забезпечення перевірених закладів миючими і дезінфікуючими засобами, організацію роботи закладів освіти із врахуванням протиепідемічних вимог в під час карантину, пов’язаного з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), підключення загальноосвітніх закладів до мережі Інтернет.

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.