Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 01:29:13

“Посилення місцевого самоврядування в Україні як наслідок європейської інтеграції”

11.11.2011   09:27

Посилення місцевого самоврядування – одне з очікувань від можливості укладання Угоди про політичну асоціацію та поглиблену зону вільної торгівлі України та ЄС.

Така думка пролунала під час семінару Європейська інтеграція України: проблеми, здобутки, перспективи, який проводився у Сосниці на базі райдержадміністрації та районної ради для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування четвертої категорії посад в рамках реалізації профільної Державної цільової програми. Увага слухачів переважно сільських голів району, концентрувалася на двох блоках питань: розвитку відносин Україна ЄС, насамперед, реалізації політики Східного партнерства, а також перспективах та наслідках укладання зазначеної Угоди.

Учасники семінару також висловили сподівання на те, що позитивний розвиток відносин з Європейським союзом дозволить перейти до безвізового режиму з ним, розширить ринки збуту українських товарів та збільшить кількість якісних товарів у середині країні, створить можливості для збільшення інвестицій, для вільного руху робочої сили, знизить безробіття, підвищить стандарти якості виробництва в нашій державі, зрештою, сприятиме зростанню добробуту людей. Разом з тим слухачі висловили побоювання стосовно непопулярних реформ, занепокоєння щодо долі окремих галузей українського виробництва, особливо в сільському господарстві, складності приведення українських реалій до стандартів ЄС.

За загальною думкою слухачів, вони перебувають лише на початкових щаблях знайомства у сфері відносин України та Європейського союзу.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини