Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 13 червня, 23:43:02

“Посилення місцевого самоврядування в Україні як наслідок європейської інтеграції”

11.11.2011   09:27

Посилення місцевого самоврядування – одне з очікувань від можливості укладання Угоди про політичну асоціацію та поглиблену зону вільної торгівлі України та ЄС.

Така думка пролунала під час семінару Європейська інтеграція України: проблеми, здобутки, перспективи, який проводився у Сосниці на базі райдержадміністрації та районної ради для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування четвертої категорії посад в рамках реалізації профільної Державної цільової програми. Увага слухачів переважно сільських голів району, концентрувалася на двох блоках питань: розвитку відносин Україна ЄС, насамперед, реалізації політики Східного партнерства, а також перспективах та наслідках укладання зазначеної Угоди.

Учасники семінару також висловили сподівання на те, що позитивний розвиток відносин з Європейським союзом дозволить перейти до безвізового режиму з ним, розширить ринки збуту українських товарів та збільшить кількість якісних товарів у середині країні, створить можливості для збільшення інвестицій, для вільного руху робочої сили, знизить безробіття, підвищить стандарти якості виробництва в нашій державі, зрештою, сприятиме зростанню добробуту людей. Разом з тим слухачі висловили побоювання стосовно непопулярних реформ, занепокоєння щодо долі окремих галузей українського виробництва, особливо в сільському господарстві, складності приведення українських реалій до стандартів ЄС.

За загальною думкою слухачів, вони перебувають лише на початкових щаблях знайомства у сфері відносин України та Європейського союзу.

Останні новини Чернігівщини

10 найцікавіших традиційних українських напоїв 17:23

Українських національних напоїв за старими народними рецептами налічується безліч. Роблячи огляд кожного з них, можна скласти цілу енциклопедію.

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня 17:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 14 по 20 червня 2021 року.

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості 12:08

Це свято, що існує вже більше 25 років, було засноване Указом Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.80 г. «Про святкові і пам’ятні дні».