Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 січня, 21:52:33

“Посилення місцевого самоврядування в Україні як наслідок європейської інтеграції”

11.11.2011   09:27

Посилення місцевого самоврядування – одне з очікувань від можливості укладання Угоди про політичну асоціацію та поглиблену зону вільної торгівлі України та ЄС.

Така думка пролунала під час семінару Європейська інтеграція України: проблеми, здобутки, перспективи, який проводився у Сосниці на базі райдержадміністрації та районної ради для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування четвертої категорії посад в рамках реалізації профільної Державної цільової програми. Увага слухачів переважно сільських голів району, концентрувалася на двох блоках питань: розвитку відносин Україна ЄС, насамперед, реалізації політики Східного партнерства, а також перспективах та наслідках укладання зазначеної Угоди.

Учасники семінару також висловили сподівання на те, що позитивний розвиток відносин з Європейським союзом дозволить перейти до безвізового режиму з ним, розширить ринки збуту українських товарів та збільшить кількість якісних товарів у середині країні, створить можливості для збільшення інвестицій, для вільного руху робочої сили, знизить безробіття, підвищить стандарти якості виробництва в нашій державі, зрештою, сприятиме зростанню добробуту людей. Разом з тим слухачі висловили побоювання стосовно непопулярних реформ, занепокоєння щодо долі окремих галузей українського виробництва, особливо в сільському господарстві, складності приведення українських реалій до стандартів ЄС.

За загальною думкою слухачів, вони перебувають лише на початкових щаблях знайомства у сфері відносин України та Європейського союзу.

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини