Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 09:52:44

40 фахівців громад Чернігівщини та Буковини вивчали особливості закупівель

20.07.2021   20:23Агенцiя

На базі Чернігівського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» завершився дводенний тренінг «Особливості здійснення закупівель в територіальних громадах. Використання системи ProZorro» для фахівців громад Чернігівської та Чернівецької областей.

«На семінарі фахівці громад отримали відповіді на численні питання, які виникають у процесі здійснення закупівель. Важливо аби це допомогло громадам поліпшити якість проведення закупівель», - наголошує Ірина Кудрик, керівниця Чернігівського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою».

Експерти громадської організації «Центр громадського моніторингу та досліджень» Юрій Кузько та Мирослав Сімка детально розповіли про:
    • законодавство з питань публічних закупівель, їх основних змін;
    • роботу електронної системи ProZorro, її можливості, переваги та результати застосування на практиці;
    • практичні кейси щодо організації закупівельної діяльності та здійснення закупівель.

«Законодавство у сфері закупівель змінюється постійно, тому варто завжди тримати в полі зору всі процеси змін і оперативно їх вивчати. В іншому випадку ми ризикуємо наробити помилок. Крім того, сама система закупівельне є не простою, і нові працівники мають освоювати великий масив інформації. Такі семінари дозволяють проговорити зміни та поділитись досвідом», - наголосив Мирослав Сімка, голова правління громадської організації «Центр громадського моніторингу та досліджень».

Учасники навчань цікавились тонкощами роботи електронних систем закупівель, нюансами закупівель енергоносіїв, звітуванням за проведення закупівлі та процедурами спрощених закупівель.

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.
 

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32

Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.

У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.

1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє

День спільнодії: на Чернігівщині знайомились з психологічними практиками МВС в межах програми «Ти як?» 17:25

У межах Дня спільнодії психологи Національної поліції, ДСНС, Нацгвардії, прикордонного загону поділились можливостями у сфері ментального здоров’я, зокрема представили проєкт «Пункт психологічних практик», спрямований на формування звички піклуватися про психічне здоров’я, зменшення тривожних станів, панічних атак та зняття надмірної психічної напруги в умовах військових дій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини