Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 17 вересня, 10:49:07

Семінар з питань ведення підприємницької діяльності про перевірки суб’єктів МСП органами Держпраці та Держпродспоживслужби

01.07.2021   12:30Агенцiя

30 червня ДО "РФПП по Чернігівській області" спільно з Агенцією регіонального розвитку Чернігівської області провели семінар з питань ведення підприємницької діяльності на тему: «Перевірки суб’єктів МСП органами Держпраці та Держпродспоживслужби: типові помилки та порушення. Електронні трудові книжки та електронні лікарняні».

Для представників МСП були надані роз'яснення з важливих питань:
- Про типові порушення, виявлені під час перевірок діяльності МСП спеціалістами Держпраці у Чернігівській області доповідав Дмитро Козлов – заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю та аналітичного забезпечення Управління Держпраці у Чернігівській області.
- питання Дотримання законодавства про захист прав споживачів суб’єктами МСП висвітлив
Олександр Зенов - заступник начальника управління – начальник відділу контролю у сфері торгівлі, робіт та послуг Управління захисту споживачів  Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області.
- Про електронні трудові книжки та електронні лікарняні надавав відповіді Олексій Сорокін - заступник начальника  Управління інформаційних систем та електронних реєстрів ГУ ПФУ у Чернігівській області.

З можливостями Інформаційно-консультаційної підтримки МСП учасників ознайомили Марія Фінюк – заступник Генерального директора Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області», Олена Муравйова – заступниця директора Агенції регіонального розвитку Чернігівської області.
 
Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Хто переміг у конкурсі “Прилуки — місто краси й затишку”

Хто переміг у конкурсі “Прилуки — місто краси й затишку” 10:44

У четвер, 16 вересня у сесійній залі Прилуцької міської ради відбулося нагородження учасників конкурсу “Прилуки — місто краси й затишку”, на кращий благоустрій території.

На Чернігівщині відбулось урочисте відкриття відремонтованого пожежного депо добровільної пожежної команди та передача пожежного автомобіля

На Чернігівщині відбулось урочисте відкриття відремонтованого пожежного депо добровільної пожежної команди та передача пожежного автомобіля 10:17

16 вересня у с. Чорнотичі Сосницької селищної ради Корюківського району відбулось урочисте відкриття відремонтованого пожежного депо добровільної пожежної команди та передача громаді пожежного автомобіля "DAF" від гміни Непорент Мазовецького воєводства Республіки Польща.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:21

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 16 вересня по 08 годину 17 вересня 2021 року

17 вересня - День працівників цивільного захисту України (День рятівника)

17 вересня - День працівників цивільного захисту України (День рятівника) 08:15

У підписаному 27.08.04 Президентом України Указі № 1010/2004 «Про день працівників цивільного захисту», відзначено значний внесок пожежників і аварійно-рятувальних формувань і служб у справі захисту населення і територій від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини