Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 лютого, 04:11:21

Шість громад Чернігівщини працювали в рамках консультацій з просторового планування

01.07.2021   09:16Агенцiя

Шість громад Чернігівщини працювали з Олександр Придатко експертом із просторового планування та управління Програми "U-LEAD з Європою" в рамках консультацій з просторового планування.

Фахівці кожної громади мали годину часу на спілкування з експертом. Громади склали списки питань, які необхідно вирішити у громаді та обговорили можливі рішення із Олександром.

"Ми максимально наблизили свій досвід до потреб фахівців. Сьогодні повноваження громад набагато більші й відповідальність також зросла. Тому ефективність роботи в управлінні землею та всіма іншими ресурсами це ключовий механізм до зростання спроможності", - вважає Олександр Придатко.

Землевпорядники, заступники та голови громад Парафіївська територіальна громада Прес-служба Борзнянської територіальної громади Михайло-Коцюбинська громада Макіївська громада Киїнська Громада та Дмитрівської селищної ради цікавились:
- розробкою генеральних планів;
- проведенням земельних аукціонів;
- роботою інформаційних систем для обліку земель;
- успішними прикладами управління землями;
- співпрацею між громадами у сфері просторового планування;
- інвентаризацією земель;
= механізмами збільшення надходжень до бюджету.

"Сьогодні ми шукаємо можливості збільшити надходження до бюджету громади шляхом підвищення ефективності управління землями та іншими ресурсами. Тому нам цікаво побачити успішні приклади інвентаризації земель, розробки документів просторового планування", - наголосив Андрій Головач, голова Киїнської сільської ради.

"Просторове планування дозволить навести лад із земельними та іншими ресурсами та створити умови для зростання надходжень до бюджету. Крім того, наявність документів просторового планування сприятиме залученню інвестицій в громаду", - наголошує Ірина Кудрик, керівниця Чернігівського регіонального офісу Програми.

ULEAD з Європою в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу 14:06

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі.

 Є злочин, є вирок, а чи буде покарання?

Є злочин, є вирок, а чи буде покарання? 13:57

«Злочин-вирок-покарання» – узагальнена послідовність кримінального провадження. Змінити цей алгоритм може лише вичерпний перелік винятків, визначений чинним законодавством.

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини 13:53

Прилуцькою окружною прокуратурою встановлено факт протиправної бездіяльності відділу освіти, культури та спорту Парафіївської селищної ради Прилуцького району, що полягає у неподанні до органу охорони культурної спадщини вищого рівня пропозиції про занесення об'єкта культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам'яток України щодо об’єкта культурної спадщини – поселення «Петрушівка - 1» 1 тис. до н.е. (охоронний № 7266-Чр), який занесений до переліку щойно виявлених об’єктів культурної спадщини Чернігівської області.

Лосі, козулі, дикі кабани: як чернігівець Олександр Михайлов ловить диких тварин на фотопастку 10:28

Лосі, козулі, дикі кабани, бобер та різні птахи потрапляють до фотопасток чернігівця Олександра Михайлова. Він — засновник клубу екстремального відпочинку та два роки займається таким хобі як фотополювання. Чи безпечне таке заняття та як зробити фото диких тварин у лісі – читайте далі.

Атрошенко назвав виконувача обов'язків міського голови та розповів як працюватиме міська влада Чернігова 10:23

1 лютого міського голову Чернігова Владислава Атрошенка відсторонили від відповідної посади строком на один рік. Таке рішення 1 лютого ухвалив Львівський апеляційний суд під час розгляду апеляції на рішення Яворівського районного суду, який 7 грудня 2022 року на рік заборонив міському голові Чернігова Владиславу Атрошенку обіймати свою посаду.