Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 вересня, 16:03:50

Шість громад Чернігівщини працювали в рамках консультацій з просторового планування

01.07.2021   09:16Агенцiя

Шість громад Чернігівщини працювали з Олександр Придатко експертом із просторового планування та управління Програми "U-LEAD з Європою" в рамках консультацій з просторового планування.

Фахівці кожної громади мали годину часу на спілкування з експертом. Громади склали списки питань, які необхідно вирішити у громаді та обговорили можливі рішення із Олександром.

"Ми максимально наблизили свій досвід до потреб фахівців. Сьогодні повноваження громад набагато більші й відповідальність також зросла. Тому ефективність роботи в управлінні землею та всіма іншими ресурсами це ключовий механізм до зростання спроможності", - вважає Олександр Придатко.

Землевпорядники, заступники та голови громад Парафіївська територіальна громада Прес-служба Борзнянської територіальної громади Михайло-Коцюбинська громада Макіївська громада Киїнська Громада та Дмитрівської селищної ради цікавились:
- розробкою генеральних планів;
- проведенням земельних аукціонів;
- роботою інформаційних систем для обліку земель;
- успішними прикладами управління землями;
- співпрацею між громадами у сфері просторового планування;
- інвентаризацією земель;
= механізмами збільшення надходжень до бюджету.

"Сьогодні ми шукаємо можливості збільшити надходження до бюджету громади шляхом підвищення ефективності управління землями та іншими ресурсами. Тому нам цікаво побачити успішні приклади інвентаризації земель, розробки документів просторового планування", - наголосив Андрій Головач, голова Киїнської сільської ради.

"Просторове планування дозволить навести лад із земельними та іншими ресурсами та створити умови для зростання надходжень до бюджету. Крім того, наявність документів просторового планування сприятиме залученню інвестицій в громаду", - наголошує Ірина Кудрик, керівниця Чернігівського регіонального офісу Програми.

ULEAD з Європою в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Графік роботи центрів масової вакцинації у Чернігові з 27 вересня по 3 жовтня

Графік роботи центрів масової вакцинації у Чернігові з 27 вересня по 3 жовтня 16:03

У Чернігові цього тижня в центрах масової вакцинації, розташованих у приміщеннях торгових центрів ЦУМ і Голлівуд, а також у приміщенні обласної ради (пр. Миру, 43), працюватимуть з вакциною Pfizer - як для першої, так і для другої вакцинації.

17,5 % населення Чернігівщини повністю вакциновано від COVID-19

17,5 % населення Чернігівщини повністю вакциновано від COVID-19 13:49

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 27 вересня в області щеплено 324 137 осіб (39,8% від загальної кількості населення).

Браконьєр за 3 кг незаконно виловленої риби сплатить до бюджету майже 2 тис.грн

Браконьєр за 3 кг незаконно виловленої риби сплатить до бюджету майже 2 тис.грн 13:47

Чернігівським районним судом 16 вересня 2021 року винесено рішення про визнання винним у скоєнні адміністративного правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення Правил рибальства) жителя м. Чернігів.

Прокуратура не дозволила стягнути з бюджету громади Чернігова десятки мільйонів гривень

Прокуратура не дозволила стягнути з бюджету громади Чернігова десятки мільйонів гривень 13:45

Моніторингом Єдиного державного реєстру судових рішень Чернігівською обласною прокуратурою установлено, що рішенням Господарського суду м. Києва від 03.06.2021 задоволено позовну заяву ТОВ «Фрезеніус Медикал Кер Україна» до Чернігівської обласної державної адміністрації, Чернігівської міської ради, КНП «Чернігівська міська лікарня № 2» Чернігівської міської ради про стягнення 14,7 млн грн.

«Ніжинський консервний завод» зменшує людський фактор

«Ніжинський консервний завод» зменшує людський фактор 13:43

«Ніжинський консервний завод», що на Чернігівщині, осучаснив обладнання, зменшивши людський фактор.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини