Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 вересня, 15:10:23

Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби провели для представників громад та органів місцевої влади семінар

01.07.2021   09:04Агенцiя

30 червня у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Чернігівській області пройшов навчальний онлайн захід методологічного спрямування для органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій.

Начальник відомства Юрій Павлішен презентував учасникам зібрання, участь у якому взяли понад півсотні представників громад регіону, органів виконавчої влади на місцях і територіальних управлінь Держпродспоживслужби, повноваження Головного управління, зазначивши, що лише від активної взаємодії усіх зацікавлених сторін залежить результативність роботи у будь-якому напрямку.

Фахівці структурних підрозділів поінформували представників районів про особливості видачі експлуатаційних дозволів, проведення реєстрації потужності та впровадження системи НАССР у дитячих садках та загальноосвітніх школах, застосування норм Санітарного регламенту у закладах освіти і складання орієнтовного меню.

Особливе зацікавлення викликала інформація про реєстрацію пасік, заходи профілактики отруєння бджіл та створення у громадах постійних комісій, які могли б миттєво реагувати на такі випадки.

Учасників онлайн-навчання також ознайомили з алгоритмом дій  при отриманні допусків на роботу з агрохімікатами і пестицидами та особливостями реєстрації сільськогосподарської техніки.

Фахівці Управління фітосанітарної безпеки розповіли про поширення на території Чернігівщини карантинних організмів, зупинились на основних, з-поміж них амброзія полинолиста, протистояти якій можна лише спільними зусиллями працівників Держпродспоживслужби та органів місцевого самоврядування. Крім того, йшлося про карантинні обмеження щодо вивезення сільськогосподарської продукції за межі області, в тому числі за кордон.

А ще представники громад дізналися, як споживачеві захистити свої права у разі їх порушення та в який спосіб він може написати звернення до відповідного відділу Держпродспоживслужби.

Підсумовуючи кількагодинне спілкування, яке відбувалось у форматі «запитання-відповіді», начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Юрій Павлішен наголосив, що очолюване ним відомство відкрите до співпраці, а його фахівці завжди готові  добросовісно виконувати делеговані їм державою повноваження.

Також керівник акцентував увагу учасників семінару на пріоритетних напрямках діяльності структурних підрозділів служби та влади на місцях протягом літнього періоду, з-поміж яких, зокрема, безпечність харчування дітей, дитяче оздоровлення в таборах відпочинку і підготовка харчоблоків загальноосвітніх шкіл до роботи в новому навчальному році.

Останні новини Чернігівщини

17,5 % населення Чернігівщини повністю вакциновано від COVID-19

17,5 % населення Чернігівщини повністю вакциновано від COVID-19 13:49

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 27 вересня в області щеплено 324 137 осіб (39,8% від загальної кількості населення).

Браконьєр за 3 кг незаконно виловленої риби сплатить до бюджету майже 2 тис.грн

Браконьєр за 3 кг незаконно виловленої риби сплатить до бюджету майже 2 тис.грн 13:47

Чернігівським районним судом 16 вересня 2021 року винесено рішення про визнання винним у скоєнні адміністративного правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення Правил рибальства) жителя м. Чернігів.

Прокуратура не дозволила стягнути з бюджету громади Чернігова десятки мільйонів гривень

Прокуратура не дозволила стягнути з бюджету громади Чернігова десятки мільйонів гривень 13:45

Моніторингом Єдиного державного реєстру судових рішень Чернігівською обласною прокуратурою установлено, що рішенням Господарського суду м. Києва від 03.06.2021 задоволено позовну заяву ТОВ «Фрезеніус Медикал Кер Україна» до Чернігівської обласної державної адміністрації, Чернігівської міської ради, КНП «Чернігівська міська лікарня № 2» Чернігівської міської ради про стягнення 14,7 млн грн.

«Ніжинський консервний завод» зменшує людський фактор

«Ніжинський консервний завод» зменшує людський фактор 13:43

«Ніжинський консервний завод», що на Чернігівщині, осучаснив обладнання, зменшивши людський фактор.

У Батурині пройшла всеукраїнська патріотична акція, присвячена Левку Лук’яненку 13:38

У місті Батурині Чернігівської області пройшла Всеукраїнська національно-патріотична акція імені Левка Лук’яненка "Народжений бути вільним".

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини